Lista ocen Volkswagen Touran I 1.9 TDI 100KM 74kW 2003-2010 (31) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maer@vp.pl
Minivan 1.9 TDI 100KM 74kW
Zrobiłem 90 tys przez rok i 6 m-cy. Oprócz wizyt serwisowych nic więcej się nie dzieje. W porównaniu z francuzami poprostu boski
~kulfon
Minivan 1.9 TDI 100KM 74kW
u mnie na razie nic się nie zepsuło, jedynie po porzednim właścicielu wyświetla mi spaloną żarówke, ale nie można znależć którą :(
~Janko Muzykant
Minivan 1.9 TDI 100KM 74kW
Akurat drobnych problemow nie mialem, tylko wieksze. Po dwoch latach jazdy zaczynaja po malu trzeszczec plastiki.
~Cezary
Minivan 1.9 TDI 100KM 74kW
generalnie ok - awaria jak narazie tylko zamka tylnej klapy ale nie jest aż taki drogi w serwisie VW 110zł.
~komórczak
Minivan 1.9 TDI 100KM 74kW
Wszystko ok. Raz były tylko wymieniane stabilizatory z tyłu po pierwszym przyglądzie.
~videofek@home.pl
Minivan 1.9 TDI 100KM 74kW
bardzo słabe plastiki, zarysować można paznokciem, tapicerka bardzo przyjmuje brud i kurz
~tombi@konto.pl
Minivan 1.9 TDI 100KM 74kW
Wszystkie awarie to - przepaliły mi się 2 żarówki z tyłu i jedna z przodu - samochód 16 miesięczny.
~tomi
Minivan 1.9 TDI 100KM 74kW
Psują się drobiazgi - typu oświetlenie tylnej tablicy. Brak większych zastrzeżeń.
~malkontent
Minivan 1.9 TDI 100KM 74kW
oczekiwalem mniejszej awaryjnosci, glupi wlacznik swiatel sie zepsul
~Stanisław Piech, termopi@autograf.pl
Minivan 1.9 TDI 100KM 74kW
łuszczenie się lakieru na przełącznikach, prucie pasów bezpieczeństwa, marne radio