Lista ocen Volkswagen Touran I 2.0 TDI 140KM 103kW 2003-2010 (65) - Widoczność

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mik
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Człowiek czuje się jak w akwarium poza jednym przypadkiem. Przednie boczne słupki zasłaniają czasem pole widzenia i trzeba się wychylić by coś zobaczyć. Tył jak to w kombiakach i vanach - trzeba \"wyczuć\" + przyzwyczaić się do oceny odległości w lusterkach bocznych (ewentualnie nauczyć się cofać używając lusterek). Co do oświetlenia zarówno światła drogowe jak i mijania są wystarczająco silne (H4, H7) by rozświetlić mrok przed samochodem -...
~Janek
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Dobra. Co prawda trochę przeszkadzają przednie słupki, ale w prawie kazdym minivanie jest ten sam problem. Taka to już jest natura tego nadwozia... Poza tym, wysoko umieszczone siedzenie kierowcy umożliwia bardzo dobrą ocenę drogi.
~Miłosz S
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Auto mocno przeszklone, dobra widoczność na wszystkie strony. Troszkę brakuje tylnej kamery, trzeba uważać na dzieci i przeszkody przy cofaniu. Plus za dobrze działające czujniki parkowania.
~LOOK
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Jak dla mnie to widoczność we wszystkich kierunkach zadowalająca. Każdy sobie może ustawić fotel jak chce standardowo nawet w pionie. Ja mam 185cm moja żona 164 i bez problemów widać wszystko dookoła.
~dawid_24_2005
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Doskonała widoczność do przodu i na boki. Do tyłu trochę słabiej, ale to nie maluch. Warto zainwestować w czujniki parkowania. Bardzo pomagają przy tej wielkości samochodu w ruchu miejskim.
~Dziekan
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Rewelacja, duży zakres regulacji siedzenia kierowcy i pasażerów. Pozwala siedzieć wysoko, przez co widoczność jest doskonała i co ważne samochody z przeciwka nie oślepiają tak bardzo jak w zwykłej osobówce.
~dixon007
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Nie narzekam ale bywało lepiej, przydadzą się czujniki parkowania z tyłu,bo nie wiele widać, przodu też nie widać więc trzeba go wyczuć zanim będziemy na pewniaka się wszędzie wciskać.
~albert7@o2.pl
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Widoczność naprawdę dobra, wiec nie wiem co komu te słupki czy inne rzeczy przeszkadzają. Jak się jeszcze ma czujniki z przodu i z tyłu to nie ma o czym gadac - rewelacja.
~Piotr
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Słupki przednie trochę przeszkadzają a tył bez czujniików parkowania chyba dla jasnowidzów... Przodu też nie widać. Z doświadczenia tylko z czujnikiem nie ma stresu na parkingach.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Touran I 2.0 TDI 140KM 103kW
7,1
~Piotr
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Siedzi się wysoko wiec suuuuuper widoczność na trasie; jedynie słupki trochę przeszkadzają ale sa o wiele gorsze vany np. ford. Na tył polecam czujnik parkowania.