Lista ocen Volvo C30 (55) - Widoczność

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jędrzej
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Widoczność jest nieco ograniczona przez piękne nadwozie. Dość szerokie słupki C i pełnowymiarowe siedzenie nieco ograniczają widoczność do tyłu. Z przodu słupek A z połączeniu z głośnikiem znajdującym się na drzwiach bardzo mocno poszerzają martwe pole. Naprawdę trzeba uważać przy wyjeżdżaniu bo bardzo łatwo zgubić za tym pieszego. Albo styl albo widoczność :)
~tymoteusz_tarnawski
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Dobrze, albo mogło być lepiej. Boczne framugi często za dużo zasłaniają, ale w tym aucie jest okej. Problemem natomiast jest odległość środkowego lusterka do przedniego panelu, praktycznie nie widać co jest po środku jezdni z perspektywy fotela co skutkuje tym że jako młody kierowca muszę jeszcze się dużo nawiercić żeby wszystko widzieć.
~Endriux
Hatchback 3d 1.6 D DRIVe 109KM 80kW
Komfort podróżowania bardzo dobry, wygodne, ustawne fotele, nie męczą przy dłuzszych trasach, miejsca jest wystarczająco, słaba widocznośc przez okno pasażera ze względu na wysoki zagłówek ale przecież można fotel regulowac, tylko się nie chce. No i ten system składania/przesuwania przednich foteli, trochę irytuje wciąż powracający odsunięty fotel.
~Hesus30
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Niby słaba widoczność do tyłu ale przez to, że szyba kończy prawie na równo z końcem pojazdu parkowanie nie powinno stanowić problemu [miałem wersję bez czujników]. Mój pies uwielbiał jeździć z tyłu - bo szyba sięga aż do krawędzi zderzaka. Wersja po lifcie ma lepsze/większe lusterka. Słaby system audio w podstawowej wersji.
~Roberto
Hatchback 3d 1.8i 16V 125KM 92kW
Jeżeli chodzi o przód jest naprawdę spora widoczność do okola auta jezeli chodzi o siedzenia dla pasażerów widoczność jest średnia. Duzym plusem są lusterka są duże i czytelne bardzo łatwo się cofa parkuje. Mi to nie przeszkadza ponieważ jestem użytkownikiem kierowca i dla tego daje pięć gwiazdek.
~Macada
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Oczywiście są samochody z dużo lepszą widocznością. Tu problem jest z widocznością do tyłu z uwagi na charakterystyczny kształt bagażnika. Ma również spore martwe pole z przodu. Jednak do wszystkiego można się przyzwyczaić i wykorzystywać w odpowiedni sposób.
~mikolajrej
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Jedyne co przeszkadza to przednie słupki - są trochę za szerokie, ale to margines. Pozostała widoczność bez zarzutu. Osoby, który cofają z obracaniem głowy będą zadowolone, bo widocznośc do tyłu przez szklaną klapę bagażnika jest świetna.
~klemi
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Dobra, ale musiałam przyzwyczaić do tych lusterek bocznych. Niektórzy uważają, że średnia widoczność przez tylną szybę, ale jak dla mnie super - pewnie zależy to od widoczności jaką sie miało w poprzednim aucie..;)
~palacze
Hatchback 3d Facelifting 1.6 D2 DRIVe Start/Stop 115KM 85kW
Przód - doskonale, tył - całkiem wygodnie dla nieprzesadnie wysokich osób ze względu na opadającą linię dachu. Coś za coś. Uroda w zamian za wygodę z tyłu. Mięsiste i cucge zawieszenie, mięsiste fotele.

Usterki Volvo C30

Volvo C30 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~elomito
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Czasem mogą przeszkadzać masywne i mocno wysunięte przednie słupki. Cena bezpieczeństwa. Widoczności w lusterku wstecznym nie oceniam, gdyż taka jest specyfika modelu. Gdy się odwrócić jest bdb.