Turbo Veloce Q4
Wybierz, do czego mnie potrzebujesz:
Rano szkoła, po południu zakupy, w weekend wyjazd. Masz miejsce na rodzinę i rzeczy, które jadą razem z Wami.
Zmieszczą się 4 duże walizki. Ubrania, zabawki i rzeczy spakowane „na wszelki wypadek” jadą w bagażniku, nie pod nogami pasażerów.
Rodzice z przodu, dzieciaki i babcia z tyłu. Przy 5 miejscach ten wspólny wyjazd nie wymaga drugiego auta.
Zgodny fotelik wpina się w mocowania Isofix na klik. Plecaki do środka, dzieciaki na miejsca i jedziecie.
Używany
Typ
2022
Rok produkcji
88 500 km
Przebieg
2022-05-24
Pierwsza rejestracja
SUV
Typ nadwozia
Pobierz pełną specyfikację wraz z całą historią pojazdu
Dokładne dane techniczne i opinie od uzytkowników
Zweryfikowana i pewna przeszłość pojazdu dzięki
Benzyna
Rodzaj paliwa
1 995 cm3
Pojemność silnika:
10 L / 100 km
Spalanie
4x4
Napęd
Automatyczna
Skrzynia biegów
1 660 kg
Masa całkowita
280 KM
Moc
230 km/h
Prędkość maksymalna
5.7 sek.
Przyspieszenie
5
Liczba drzwi
525 L
Pojemność bagażnika
4 687 mm
Długość
1 903 mm
Szerokość
1 671 mm
Wysokość
2 818 mm
Rozstaw osi
Przykładowe raporty użytkowników
Średni koszt przejechania 100 km (przy cenie paliwa 7,98 zł/l)
przy 1 000 km miesięcznie to ~934 zł na miesiąc
Przykładowe raporty użytkowników
Nie wiem jak się udaje komuś spalić mniej niż 13l. Wiele razy próbowałem ale mając 20 calówki, Q4 i prawie 300 koni pod nogą NIE da się jechać ekonomicznie :) Przy 200 pali 18, w mieście ok 14
Dodane rok temu Sprawdź szczegóły tego raportuW mieście zimą nie ma szans zejść poniżej 15L. Przy prędkościach autostradowych ale max 140 km/h pali ok 12L. Jadąc bardzo spokojnie można osiągnąć nawet magiczne 8L. Jak na tą dynamikę rewelacja.
Dodane 2 lata temu Sprawdź szczegóły tego raportuSpalanie w mieście oceniam jako bardzo wysokie, jeżdząc normalnie praca/szkoła/sklep/dom trudno zejśc poniżej 15 litrów, w trasie jest trochę lepiej przy 140km/h spala opkoło 10,5 litrów, dynamiczna jazda nimiecką autostradą to około 19l/100 km zmierzone z dystrybutora gdyz komupetr pokazuje max do 15. Najniższy wynik jaki udało mi się uzyskać pochodzi z nocnej trasy do Chorwacji, srednia predkosc 110 km/h i wynosi 8 l/100 km.
Dodane 2 lata temu Sprawdź szczegóły tego raportuPrzykładowe usterki użytkowników Alfa Romeo Stelvio SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW 2020-2023
Akumulator potrafi się rozładować w ciągu kilku godzin. Samochód był zamknięty, nic nie było podłączone.
Sprawdź szczegóły tej usterkiSprawdź dodatkową gwarancję
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 19,58%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 120 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 169 234 zł, oprocentowanie zmienne 10,85%, całkowity koszt kredytu 49 234 zł (w tym: prowizja 16 800 zł, odsetki 32 434 zł), 48 miesięcznych rat równych 3 525,71 zł. Dane aktualne na dzień 19.08.2022 r. Niniejsze warunki nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Przyznanie kredytu uzależnione jest od oceny zdolności kredytowej.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 19,58%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 120 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 169 234 zł, oprocentowanie zmienne 10,85%, całkowity koszt kredytu 49 234 zł (w tym: prowizja 16 800 zł, odsetki 32 434 zł), 48 miesięcznych rat równych 3 525,71 zł. Dane aktualne na dzień 19.08.2022 r. Niniejsze warunki nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Przyznanie kredytu uzależnione jest od oceny zdolności kredytowej.
Numer oferty: 423101
Alfa Romeo Stelvio
Turbo Veloce Q4
Alfa Romeo Stelvio
Turbo Veloce Q4