Szukaj

Rankingi samochodów

Top 10: Samochody najlepiej oceniane przez kierowców

Top 10: Samochody najlepiej oceniane przez kierowców

Które auta zostały najlepiej ocenione przez kierowców? Jest to generalny ranking, uwzględniający wszystkie opinie użytkowników AutoCentrum, zamieszczone w ciągu ostatniego roku w serwisie Oceń Swoje Auto. Kierowcy mają możliwość oceniania samochodów w skali od 1 do 5. Auta, które zebrały najlepsze oceny w ostatnich dwunastu miesiącach, trafiają automatycznie na pierwsze miejsca rankingu. Wyniki mogą być podane również po określeniu konkretnego nadwozia, dzięki czemu uzyskamy przykładowo dziesięć najwyżej ocenianych hatchbacków lub sedanów.
Top 20: Najlepiej oceniane nowe auta

Top 20: Najlepiej oceniane nowe auta

Które z nowych aut uzyskały najlepsze oceny? Ranking nowych aut powstaje automatycznie. Uwzględnia on samochody zebrane w Katalogu Nowych Aut (z podziałem na przedziały cenowe) oraz opinie na ich temat, dodane przez użytkowników portalu AutoCentrum w dziale Oceń Swoje Auto. Pod uwagę brane są oceny z ostatniego roku. Możliwe jest sortowanie wyników z podziałem na kategorie cenowe: do 60 tys. zł, do 100 tys. zł, do 150 tys. zł, do 200 tys. zł i do 300 tys. zł.

Zobacz również

Top 20: Najlepiej oceniane auta używane

Top 20: Najlepiej oceniane auta używane

Jak użytkownicy AutoCentrum ocenili swoje samochody? Które modele najczęściej zdobywały pięć gwiazdek? Ten ranking tworzony jest automatycznie na podstawie średniej ocen z serwisu Oceń Swoje Auto, zamieszczonych w ciągu ostatniego roku. Za auta używane uznajemy te, które pojawiły się już w sprzedaży na rynku wtórnym. Ranking "Auta używane" przedstawia najlepiej oceniane samochody w pięciu kategoriach cenowych: do 10 tys. zł, do 15 tys. zł, do 20 tys. zł, do 30 tys. zł i do 50 tys. zł.
Top 10: Samochody z najniższym spalaniem

Top 10: Samochody z najniższym spalaniem

Które auto "pali" najmniej? Ranking powstaje automatycznie na podstawie uzupełnianych systematycznie przez kierowców (użytkowników AutoCentrum) raportów spalania. Obecnie serwis Zużycie Paliwa zawiera już ponad 200 tysięcy raportów spalania aut, jeżdżących po naszych drogach, co pozwala określić średnie spalanie konkretnych modeli. Poniższy ranking uwzględnia samochody z najniższym średnim zużyciem paliwa. Oceny są porządkowane z podziałem na silniki benzynowe i wysokoprężne.
Top 20: Najlepiej oceniane silniki

Top 20: Najlepiej oceniane silniki

Ranking jest tworzony automatycznie na podstawie ocen użytkowników portalu AutoCentrum. Uwzględnia wszystkie opinie na temat poszczególnych silników, dodane w ciągu ostatniego roku przez osoby, które oceniły swoje auto.
Top 15: Najtańszy koń mechaniczny

Top 15: Najtańszy koń mechaniczny

Ile kosztuje koń mechaniczny? Ranking jest tworzony automatycznie na podstawie danych, zebranych w Katalogu Nowych Aut, dostępnym na AutoCentrum. Uwzględnia stosunek ceny konkretnego modelu auta do mocy silnika (podanej w koniach mechanicznych - KM), który znajduje się pod jego maską.
Top 10: Najszybsze auta

Top 10: Najszybsze auta

Który samochód najszybciej rozpędzi się do "setki"? Ranking dziesięciu najszybszych aut powstaje automatycznie, na podstawie informacji o osiągach poszczególnych modeli, zawartych w dziale Dane Techniczne. Branym pod uwagę parametrem jest przyspieszenie od 0 do 100 km/h.
Najszybsze auta elektryczne

Najszybsze auta elektryczne

Jakie osiągi mają samochody z silnikami elektrycznymi? Które auto elektryczne najszybciej rozpędzi się do prędkości 100 km/h?
Auta elektryczne z największym zasięgiem

Auta elektryczne z największym zasięgiem

Który samochód z silnikiem elektrycznym przejedzie najwięcej kilometrów na jednym ładowaniu? Zobacz nasz ranking.
Najtańsze samochody elektryczne

Najtańsze samochody elektryczne

Czy zakup samochodu elektrycznego to zawsze spory wydatek? Zobacz, które elektryki są najtańsze.
Auta elektryczne z najkrótszym czasem ładowania

Auta elektryczne z najkrótszym czasem ładowania

Ile czasu potrzeba, by naładować baterie do pełna? Które auta elektryczne można naładować najszybciej? Zobacz nasz ranking.