Lista ocen Audi A6 C5 (89)

~serjan67 alsace
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
jak na wage auta to nie zle,biarac pod uwage ze auto wazy prawie 1700kg (Silnik)
~kierowca:)
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
powiem tak ludzie gadają PANIE podwozie aluminiowe pewnie się psuje duży koszt itp itd ale jeśli nawet w końcu coś padnie to przy przebiegu 300tys to chyba nie powinienem mieć pretensji... a poza tym za to cenę można kupić inne nowsze ale czy warto????
~Dawid ^_^
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto bardzo udane, aczkolwiek wymaga dużego wkładu finansowego na początek, jeżeli chcesz być go pewny. Trzeba być przygotowanym na wydanie jakiś 3-4 tyś. na dzień dobry. Potem, odpukać, żadnych poważnych usterek, tylko lać i jeździć (należy pamiętać o płynach i filtrach). Pomimo wieku (17 lat) wciąż cieszy oko i jestem z niego dumny. Lubię na niego patrzeć. Uwielbiam nim jeździć. Nie żałuję ani złotówki wydanej na zakup i początkowe wymiany...
~zenon.o
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
zawsze marzyłem o audi, mając wcześniej VW i nie zawiodłem się, różnica między vw a audi to przede wszystkim jakośc wykończenia, dbałość o szczegóły, wygląd ogólny auta...vw jakby siekierą były robione...audi jednak ma coś w sobie...wsiadasz i czujesz, że to audi!
~mariusz
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
i tak uwzględniając wiele usterek, auto z dośc dporym ale za to wiem ze prawdziwym przebiegiem 300 tysięcy sprawuje się przyzwoicie, jest wygodne i przez najblizszy rok raczej nie bede go wymieniał
~użytkownik od 5 lat :)
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Nie jest może zbyt cichy ale dynamik (po chipie 140KM i 320Nm) jest wystarczająca a spalanie śmiesznie niskie. Fiat Grande Punto 1,4 77KM pali więcej niż ta obszerna i ciężka limuzyna :) (Silnik)
~prezess
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
za 30 tys mozna juz kupic ladna A6, ja jestem bardzo zadowolony duzo miejsca bogate wyposazenie w standardzie ele. szyby lusterka fotele klima abs asr poduszki itd. auto prestizowe niezawodne swietnie wygladajace
~rdabrows@wsisiz.edu.pl
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto zostalo sprowadzone z Niemiec.Nie wiem jaka bylaby moja ocena gdyby samochod jezdzil przez 115tys km po polskich drogach. Po przyjezdzie do Polski i sprawdzeniu samochodu na stacji diagnostycznej np. amortyzatory nie wykazywaly praktycznie zadnego zuzycia.Wszystkie elementy byly sprawne.Ten wahacz posul sie najprawdopodobniej na polskich drogach.Jedyna wada jest fakt ze popsul sie przeplywomierz powietrza.Ceny serwisu w polsce sa chore w...
~adam
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
polecam dusigroszą, poza eksploatacją nic nie trzeba wkładać, polecam 1.9TDI i manualną skrzynie - niezawodny sprzęt, robie rocznie 50 000tyś wiem co mówie!!!!

Usterki Audi A6 C5

Audi A6 C5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~sławek (slawoasia@wp.pl)
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
głośno-kiedy jest zimny, później wszystko jest ok. Wszystkie filtry ,olej, płyn regularnie wymieniać (ja to robię co 7-8 tyś) żadnych problemów z silnikiem. polecam oleje \"mobil 1\" lub \"castrol\" 10w/40 syntetyk lub półsyntetyk. Nigdy mineralny to zabójstwo dla turbiny w tych silnikach. . (Silnik)