Lista ocen BMW Seria 5 E39 (419) - Całokształt

Na liście zabraknie 306 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomasz sendecki
Sedan 3.5 535i 235KM 173kW
Bardzo wygodny. Świetnie przemyślany każdy detal. Doskonałe właściwości jezdne. Jest jednak rzecz najważniejsza - dźwięk V8 jest absolutnie bezcenny! Nie potrzeba radia w tym samochodzie. Ewentualne awarie to wina wieku i polskich dróg - niestety. Mimo to wiem, że jeszcze długo pozostanę przy tym aucie. Przy marce do końca życia. Należy pamiętać, że o auto trzeba dbać. BMW nie lubi zaniedbań.
~jaro
Touring 525 tds 143KM 105kW
Samochód dla ludzi którzy cenią sobie komfort jazdy. Znakomity silnik, bezawaryjny jak jest zadbany i na czas jest wszystko wymieniane. Ludzie piszą że jest awaryjny - pewnie tak jest jeśli kupują dojeżdżone, niezadbane jednostki. O samochód trzeba dbać i kupować z rozumem. Teraz zbieram na 5 ale nowszą. I to fakt że niechętnie opuszcza się ten samochód i chce się jechać dalej i dalej...
~gregbun
Touring 530 d 184KM 135kW
po prostu bmw-uważam że to topowa marka i nikt nie robi lepszych aut i z taką klasą-oczywiscie trzeba o nie dbac wymieniac płyny co kilka tys-i to te najlepsze-tu sie nie oszczedza i nie szuka okazji kupując auto.do tego silnika polecam castrola edge 0W-40-silniczek na tym oleju pracuje rewelka-radze wymieniac co 8-10 tys,nie słuchac pierdół ze wystarczy co 25 tys wymieniac olej.NAPRAWDE POLECAM TO AUTO!
~Jacek
Sedan 2.2 520i 170KM 125kW
Naprawdę kawał dobrego, solidnego samochodu. Przekonałem się o tym na własnej skórze. Nawet nie przeszkadza mi już powszechna opinia krążąca o właścicielach bawarek... :) Mercedes to tylko komfort, Audi to jeszcze nie ten poziom, Leksus to podrasowana Toyota a VW lepiej nie będę komentował ;) BMW to idealny kompromis. Jest komfortowo, jest zacięcie sportowe, świetny silnik... Nic tylko wsiadać i jechać.
~borys
Sedan 2.5 525 tds 143KM 105kW
To jest już mój 3 tds. Kiedyś e36 tds, e34 2.5tds i teraz e39 tds. Ogólnie to jestem zawiedziony że BMW nie wydaje ponownie tds w nowszych budach. O silniczek trzeba dbać a on napewno sie wynagrodzi. Karoserie i ukł jezdny oceniam na 6/6, Jadąc 220 zero stuków nic.. się płynie. Dzwięk silnika? Po wciśnięciu pedału i uchyleniu szyby słychać jak by samolot startował :D Żaden bmoski silnik tak nie syczy.
~MW
Sedan 2.2 525i 170KM 125kW
jest jeden problem z którym nikt nie potrafi dać sobie rady, otóż w desce rozdzielczej prawdopodobnie w kanałach wentylacyjnych poluzował sie jakiś element sterujący rozdziałem powietrza nie wiadomo w którym miejscu, wyraźnie słyszalny stukot, który co najgorsze potrafi zniknąć na dłuższy czas a potem się znowu pojawia, może ktoś mial to u siebie będę wdzięczny za podpowiedź. interpast@interpast.com.pl
~xjf@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 520d 136KM 100kW
Auto wygląda bardzo Elegancko, koniec produkcji to 2003r. więc stylistyka jest dosyć świeża. Staranne wykonanie, nie wysoka cena małe spalanie średnia około 6,6l/100km, auto posiada dwa oddzielne zapisy spalania wiec np. jeden można sobie zostawić, żeby sprawdzić jakie jest spalanie auta od początku jego eksploatacji u mnie jest to 6,6l/100km. I jeśli się o autko dba to jest niezawodne
~j.szewczyk@intradom.com.pl
Sedan 2.0 520i 150KM 110kW
Zastrzegam, iż nie ma w tym aucie żadnych usterek, gdyż jest w stanie NOMINAŁ. Poprzedni właściciel to żona członka zarządu koncernu BMW - z monachium przyjechał w stanie igła z przebiegiem 160´000, a ja i tak włożyłem w niego 15´000,-PLN na wejściu /np: komplet uszczelek nowych do drzwi na serwisie 3´600,-PLN, oryginalne dywaniki gumowe na zimę 500,-PLN komplet itp/ Ale warto
~Bossssss
Sedan 2.2 525i 170KM 125kW
Autko wyśmienite. Silnik , komfort jazdy, prowadzenie są rewelacyjne, spalanie jest do zaakceptowania. Ceny serwisów ASO - to tragedia, ale zawsze można skorzystać z usług zaprzyjażnionego warsztatu. Ceny części są na poziomie średnim, jest mnóstwo zamienników, niestety różnej jakości, ale można również poszukać częśći używanych, które mogą być w bardzo dobrym stanie, a cenowo nawet kilkakrotnie tansze.

Usterki BMW Seria 5 E39

BMW Seria 5 E39 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~TOMO
Sedan 3.0 530d 184KM 135kW
KOMFORT ZAJEFAJNY PSUJE SIE DOSYC CZESTO ALE ZRZUCAM WINE NA SIEBIE BO GNIOTE ILE FABRYKA JEJ POZWOLILA;) REKOMPENSUJE MI ZA TO ZADOALAJACYMI OSIAGAMI KTORYCH TO MOZLIWOSCI KONCZA SIE PRZY 235KM/H A PRZY TYM SPALANIEM KTORE OSCYLUJE W GRANICACH 8,5-10L POLECAM!!! I MALE OSTRZEZENIE DLA PRZYSZLYCH TUNERÓW PRZY CHIPACH TURBINA , OSPRZET I SKRZYNIA AUTO(JA MAM BIEGÓWKE) PADAJA JAK MUCHY !!!