Lista ocen BMW Seria 5 E39 (419) - Całokształt

Na liście zabraknie 306 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marekmika@vp.pl
Sedan 3.0 530d 184KM 135kW
Moim zdaniem rewelacyjny samochod, robi wrazenie, szczegolnie w pelnym M pakiecie na 18 calowych felgach a naprawde nie kosztuje tak duzo, ma przyzwoita moc a nie pali duzo, mozna nim wiec cisnac i nie zalowac. polecam ten samochod kazdemu kto szuka czegos naprawde innego, konkretnego. po paru dniach jazdy nie bedzie sie chcialo zmieniac marki samochodu!!
~watus
Touring 530 d 24V 193KM 142kW
Auto dobrze wyciszone, przestrzenne, wygodne. Jednak koszty naprawy i utrzymania są bardzo wysokie. Moje auto było już bardzo zjeżdżone więc usterki zdarzały sie praktycznie co miesiąc. Kupując ten samochód trzeba bardzo dobrze sprawdzać każdy szczegół, aby nie wpakować się na minę. Każdą moją awarie opisałem niżej.
~floriusz
Sedan 2.2 520i 170KM 125kW
To moje pierwsze BMW i jestem zachwycony. Autem jeżdżę do lipca 2017 i jak do tej pory jedyne co zrobiłem to wymiana filtrów i oleju. Auto wygodne, wyciszone i dynamiczne. Zawieszenie rewelacja. Przestronne wnętrze pozwala wygodnie jechać 5 osobom. Bagażnik pomieści rodzinkę 2+1. Na pewno nie przesiądę się już w nic innego niż BMW.
~skurabmw
Sedan 4.4 540i 282KM 207kW
ogólnie wszystko ok ,choć starsze BMW jak E34 czy E32 były dużo lepiej wykonane , trzeba pamiętać by autko serwisować tylko i wyłącznie u fachowców specjalizujących się jedynie w BMW ,żadnych mechaników ze stodoły bo to nie jest VW.Teraz gdybym kupował je jeszcze raz to jednak brałbym Alpine B10 V8 4.6 o wiele lepsze autko .
~bydgoszczanin
Sedan 2.2 520i 170KM 125kW
Jeśli chodzi o całokształt jest to bardzo dobry samochód. Godny polecenia i bardzo wdzięczny dla kierowcy. Czasem ma swoje humory ale naprawdę rzadko. Auto bardzo dynamiczne, spalanie akceptowalne, ceny części znośne. Sprawdza się jako auto rodzinne ale również i samemu kierowcy potrafi dać sporo radości z jazdy.
~bAs
Sedan 3.0 530d 184KM 135kW
kupiłem ten samochód rok temu, zrobilem nim 50tyś. km i nie naprawiałem nic - w zawieszeniu nic nie puka, silnik jest (M57) jest rewelacyjny - cichy i bardzo kulturalny (jak na diesla), spalanie przy dynamicznej jezdzie to średnio 8,5l/100km mając pod maską prawie 200KM i wadze ponad 1800kg to i tak nie jest źle.
~Pakaś
Sedan 2.8 528i 193KM 142kW
W ciemno można polecić to auto. Oczywiście należy dobrze poszukać, bo najmłodze 528-ki będą miały już z 10 lat - stan techniczny może być różny. Ja kupiłem auto z dobrego źródła i jestem zadowolony. Duże, solidne auto ze sportowym zacięciem, elegancko się prezentuje, po 13-tu latach nic nie trzeszczy i nie wkurza.
~matus-police@o2.pl
Sedan 2.0 520i 150KM 110kW
Ja jezdze tym samochodem juz od 10lat przez 8lat jezdzilem E34 z 2.0l/150KM i kupilem majac jeszcz tamten E39 z 2.0/150KM nie wiem ale przyrownuje wszystko co mi daje BMW to w innych markach w tym roczniku albo nie ma tych funkcj albo jest to zecz w przyszlosci luksusem iza doplatom a kto woli jednorazowke kitajca to jego sprawa
~vincex23@yahoo.pl
Sedan 3.0 530d 193KM 142kW
samochod wart swych pieniedzy,bo daje wiele radosci z jazdy i nigdy sie nie nudzi,osiagi ,luksus,bardzo dobre wlasciwosci jezdne,ma pare wad ale jakie auto ich nie posiada?niemniej jednak uczciwy opis tego auta to dobry z plusem ,do swietnego troche brakuje ,ale po to jest nowa piatka ,zeby czlowiek mogl o czyms marzyc:)
~T
Sedan 2.5 525 tds 143KM 105kW
Piatka jest jednak na piatke. Bardzo dobry samochod. Silnik nie jest najoszczedniejszy ale paliwozerca tez nie jest. Bardzo dobrze sprawuje sie na naszych polskich dziurawych rozjezdzonych drogach. Duzo miejsca w srodku i wysoki komfort podrozowania. Obecnie za madre pieniadze mozna sobie kupic bardzo wygodny samochod.