Lista ocen BMW Seria 5 E39 (419) - Całokształt

Na liście zabraknie 306 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~patryk_t
Sedan 2.8 528i 193KM 142kW
Całokształt auta 20-letniego oceniam dobrze. Wiadomo, ma swoje mankamenty, ale nigdy nie zawiodło mnie w podróży. Wygodne, elastyczne, wciąż zwracające na siebie uwagę. Kupując takie auta należy wszystko sprawdzić, dbać na bieżąco a na pewno odwdzięczy się bezawaryjnością i komfortem podróży.
~Rysiu
Sedan 2.5 525 tds 143KM 105kW
Ogólnie auto oceniam na duży plus. Jeżeli chodzi o właściwości jezdne, kulturę pracy silnika, spalanie i wygląd to genialnie. Najgorsza wada TDS-ów to pompy paliwa które nawalały. Na szczęście zdążyłem go sprzedać zanim mi nie padła. Kupiłbym jeszcze raz taką BMW (e39) ale z innym silnikiem.
~Mirosław
Sedan 2.0 520i 150KM 110kW
Ogólnie samochód niedrogi i ciągle modnie wyglądający.Nie przysparza kłopotów pod warunkiem zakupu dobrego egzemplarza.Posiadałem nowsze modele m.inn.E60,E65,Audi A4,Mercedes E200 W211 i znowu wróciłem do tego modelu.Nowsze ciągle dają w d... a ten jeżdzi i nie denerwuje.Dodam ,że jest to 6-ta moja E39.
~Irek
Sedan 4.4 540i 282KM 207kW
Samochód jest rewelacyjny jeśli chodzi o użytkowanie i wszelkiego rodzaju koszty. Trzeba po prostu o wszystko dbać i będzie służył latami. Naprawy i przeglądy w żadnym wypadku u jakiegoś Pana Wacka w stodole tylko porządny fachowiec , który naprawdę ma pojęcie jeśli chodzi o tą markę samochodu.
~Bartek
Sedan 2.0 520i 150KM 110kW
Świetne trwałe auto , silnik o mocy 150KM wystarcza w zupełności , precyzyjna skrzynia oraz układ jezdny dają frajde z jazdy. Karoseria w ocynku więc trwała pozatym jest to jedno z ładniejszych limuzyn z tamtych lat , do dziś jest bardzo przyzwoitym autem i co najważniejsze podoba sie , także paniom:)
~Erestes
Sedan 2.5 523i 170KM 125kW
Dla mnie osobiście jest to jedno z lepszych aut na rynku. Mimo swojego wieku śmiało może konkurować z dzisiejszymi autami. Jest coś prawdy w tym że jak się raz spróbuje BMW to chce się więcej, co jest zrozumiałe bo jazda tym autem to w pierwszej kolejności przyjemność a w drugiej jazda.
~widawski@2com.pl
M5 Sedan 4.9 V8 400KM 294kW
Nie jestem posiadaczem takiego auta, ale mialem okazje troche takim pojeździć... Samochód idealny! Dostarcza niezapomnianych wrażeń. Wsiądź, a nie będziesz chciał wysiąść GWARANTUJE. Nie kazdego stac na taki wydatek, ale taki juz jego urok! Marzenie wielu meżczyzn, kobiet zapewne także :-)
~Wojtek
Touring 530 d 24V 193KM 142kW
E39 to było takie moje marzenie. Długo szukałem swojego egzemplaża, i znalazłem na prawdę solidną sztukę. Miała swoje wady , ale byłem z tego samochodu bardzo zadowolony . Biorąc pod uwage jego wiek oraz cenę zadbanych egzemplaży polecić moge tylko entuzjastom i zapaleńcom.
~sfera49
Sedan 2.0 520i 150KM 110kW
Mimo,że auto ma już swoje lata ,to wygląd ciągle jest na czasie .E39 to moje marzenie ,w tej cenie mogłem kupić mondeo 3 czy passata po FL ,jednak ,każde z tych aut jest pospolite i niczym się nie wyróżnia .Moja Beti posada niespotykany kolor cosmosschwarz .Jak bmw to tylko czarne .

Usterki BMW Seria 5 E39

BMW Seria 5 E39 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~prw
Touring 523 i 170KM 125kW
Bardzo ciekawe auto, w związku z tym że stały się dosyć tanie trzeba przy kupnie dobrze oglądać auto. Warto zainteresować się autami ciut droższymi niż tańszymi z tego samego rocznika, jest większe prawdopodobieństwo że poprzedni własciciel dbał o auto i nie wpakujemy się na minę.