Lista ocen BMW Seria 5 E60 (177) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 233 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~arch.rafal.debowski
Touring 535 d 272KM 200kW
Podczas użytkowania nie wystąpiła ani jedna usterka. Zakupiłem pojazd z szeregiem elementów działających wadliwie. Przykro mi to stwierdzić, ale do dziś je usuwam. Nic nowego się nie pojawiło. Pojazd jest skomplikowany, warto go solidnie serwisować.
~Koks
Sedan 525 d 197KM 145kW
Żadnych większych awarii jednak na tym aucie nie można oszczędzać 2tyś,3tyś to norma przy wymianie oleju filtrów i coś tam jeszcze drobnego w nieautoryzowanym serwisie zostawi się 1tyś, 1,5tyś. Trzeba pamiętać o wymianie kolektora po ok.150tś/km 1,8tyś zł.
~Bartosz
Touring 530 d 231KM 170kW
- usterka centralnego zamka otwieranego z pilota (uszkodzone kable idące do klapy) - usterka modułu napięcia w alternatorze - uszkodzony czujnik klocków - nadpalone złącze żarówki w lampie tylnej (nie było dobrego styku)
~Zulu
Touring 520 d 177KM 130kW
Już było ich trochę: przerwana wiązka w klapie, padnięty czujnik temperatury w panelu klimatyzacji, termostat, wzmacniacz anetny i parę drobniejszych rzeczy ale to w 8 letnim samochodzie z takim przebiegiem ma prawo się dziać.
~Bóg Mnie Wybrał
Touring 520d 163KM 120kW
Główny problem moim zdaniem leży w układzie elektryczny, którego drobne usterki powodują dyskomfort w użytkowaniu auta np. poprzecierane kable od modułu komfortu czego skutkiem jest brak możliwości zamykania i otwierania auta z pilota
~Barti
Touring 530 d 231KM 170kW
Z mojego doświadczenia: - uszkodzony napęd podnóżka fotela kierowcy - uszkodzona wiązka oświetlenia w tylnej klapie - wyciek z uszczelki miski olejowej - uszkodzony termostat - uszkodzony czujnik parkowania
~Łukasz Ożga bheesty@gmail.com
Sedan 3.0 530d 218KM 160kW
Jest bardzo skomplikowanym samochodem, ale jak na stopień skomplikowania (znam go BARDZO DOBRZE pod każdym względem) trzyma się świetnie. Drobiagi... W zasadzie brak. Żadnych problemów z elektryką, szybami, lampeczkami itp.
~Prezes
Sedan 3.0 530d 218KM 160kW
No i tu sa schody mam auto po wypadku wiec z tym różnie, ale mam swojego mechanika z kompem i wszystko robi na bieżąco nie wiem jak bedzie dalej poki co sa pierdolki.jakies czujniki itp.błedy jak w kazdym aucie obecnych czasów.
~BMWE61
Touring 520 d 177KM 130kW
Poszycie fotela się rozłaziło była reklamowana . Spalił sie silniczek od podnoszenia fotela pasażera (plastik fantastik) Skrzywił sie fotel (wymiana ramy fotela) Skóra była rewaelacyjna nic się nie przecierała i jest ok
~Darek
Sedan 3.0 530d 218KM 160kW
To już nie te BMW co kiedyś.Jakość wykonania gorsza niż w poprzednim modelu.Zmieniając rejestracje uszkodził się czyjnik parkowania(a nawet go nie dotknołem)700zł w plecy.Auta najlepiej \"Patrz na mnie i nie rusz mnie\"