Lista ocen Daewoo Lanos (14) - Karoseria

Na liście zabraknie 2247 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Staax
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Pomimo lat, praktycznie brak rdzy, wiadomo ze na masce sa odpryski i lekko schodzi miejscami lakier ale czesto jezdze autostrada i dostaje kamieniami spod ciezarowek, wiec karoseria obrywa a i tak jest nieźle
~Łukasz
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
Sprzedawałem samochód mający 20 lat, niegarażowany i jego karoseria była w niemal idealnym stanie. Jakość znacznie wyższa niż np. w przypadku Forda.
~Bartek780
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
Bardzo dobry stan, po tylu latach jedynie jeden próg do zrobienia. Egzemplarze ocynkowane można przerobić na amfibię i pływać po Morzu Martwym.
~adf1985
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Ocynkowana, zero rdzy po 17 latach, z czego 10 lat na dworze. Rysy powstają, ale na pewno nie jest to tandeta jak w nowo produkowanych samochodach.
~Dawid23
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Gdy go kupiłem to progi były już mocno zjedzone, więc wstawiłem nowe. Niewielkie oznaki korozji na dole prawych drzwi. Poza tym czysto. Podwozie czyściutkie!
~Simon Komski
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Blacha dobrze zabezpieczona ocynkiem. Żadnych oznak korozji na nadwoziu. Zadbany lakier i bez schodzącego klaru.
~Pawel
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Lubi rdzewiec progi i bekla mi zjadla je ruda ale auto mialo 19 lat gdy sie go pozbylem sol przez lata zrobila swoje
~Piotr
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Żałuję, że nie założyłem z tyłu nadkoli to by teraz nie wychodziła rdza, ale i tak blacha się ładnie trzyma na te 19 lat
~Piotr
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Dziennik kosztów dla Daewoo Lanos
8,1
~Kucczi
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Autko nigdy nie konserwowane i po 18 latach pełen rozkwit. Dziury w progach, nadkola i kielichy w rudym odcieniu.