Lista ocen Daewoo Lanos (1104) - Całokształt

Na liście zabraknie 1157 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gprp
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
tanie auto, bez bajerów. jako wół roboczy spisuje się znakomicie. w dodatku jest ładny. przede wszystkim niezawodny i to jest jego największa zaleta. godny polecenia jeśli ktoś potrzebuje taniego auta do jazdy a nie do szpanowania. mój lanos ma 10 lat przejechałem nim 194.000km i nic się z nim złego nie stało. bardzo bardzo dobry samochód. ocena 5
~Darek37
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Nie wiem moze ten samochód był składany przez uczniów w fabryce ale nigdy wiecej tej marki zjezdziłem 46 samochodów róznych marek ale to to tragedia , ci co piszą ze pala im tak malo czy jest naprawde cicho to nie sprzedajcie naprawde.Kupiłem bo skasowałem Shume wiec to była szybka decyzja ale kto szybko płaci ten dwa razy traci ale cóz tak bywa.
~Piotrek ;]
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
Ogólnie nie narzekam. Trochę za dużo pali w mieście, ale jest cichy, zwrotny (wspomaganie jest bardzo wskazane), duży bagażnik, dość tanie części. Jak kupujcie zwróćcie szczególną uwage na podwozie, bo fabryczna konserwacja po 8-10 latach "zniknie" a rdza się pojawi. Miejsca korozji za wczasu klajstrować, i na bierząco naprawiać a długo będzie śmigał :)
~marak
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Generalnie auto dobre,poniewaz zdarzylo mi sie jezdzic lepszymi autami znam jego wartosc-jest ok.Cenie go za niezawodnosc i naprawde tania eksploatacje.Jezdze duzo na dlugich dystansach,teraz eksplatuje go we Francji i nie ma co narzekac.Czesci zamienne dostepne wszedzie.Uwaga! Bardzo drogie w W.Brytanii,lepiej zeby tam sie nie zepsul...
~interkomplex@poczta.fm
Sedan 1.4 i 75KM 55kW
Silnik stracił wolne obroty. Wymieniłem silnik krokowy. Badano komputer. Nikt nie umie tego naprawić. Poszukuję informacji co z tym zrobić? Przez tydzień silnik pracuje normalnie a potem wolne obroty aż "ryczą". Po kilku wyjęciach i włozeniach wtyczki silnika krokowego wszystko ustaje - a po tygodniu znów to samo. Oczekuję pomocy!
~Tom
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
Jestem mile rozczarowany - kupiłem używanego z przebiegiem na trasach 130 000 ale zadbanego , bez gazu z wpisami do książki serwisowej do 78000 i naprawde autko mnie zaskoczyło za te pieniądze nic lepszego by nie kupił , części w każdym motoryzacyjnym praktycznie od ręki dużo części od opla , oczywiście nie pozbawione wad ale polecam...
~Henryk F Kxywa Volf
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
super furka za niewielkie pieniaszki niezawodny dla ludzisków co szukaja fajnej furki z czystym sumieniem polecam Lanosika .A tak nawiasem mówiac to gdzie tam temu złomowi z za zachodniej granicy do naszego o już nie naszego lanosika . Wole lanosa z 1999 roku za 13000 jak byle co z zachodu.No sami podumajcie
~alaos
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Tani w zakupie. Komfortowy. Bezawaryjny. Supertani serwis (wszystkie naprawy robię w ASO - nie opłaca się jeździć do "tanich warsztatów"). Nienajlepsza opinia o lanosach jest zupełnie bezzasadna (lepiej kupić dobrego, taniego lania niż kiepsko wyposażonego staruszka z niemiec - w tej samej cenie). Szkoda, że nie będzie następcy (z Polski).
~DUDUŚ elo59@op.pl
Sedan 1.4 i 75KM 55kW
Po 60.000km pasek rozrządu na wszelki wypadek. 75.000km regeneracja reduktora gazu i znów jeżdzi jak trzeba.Klocki chamulcowe od nowości nie wymieniane-spokojna jazda i chamowanie biegami.Układ wydechowy bez problemów wylot rury ma kolor metaliczny, żadnych nagarów.Oleju ani grama nie ubywa. Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu!
Dziennik kosztów dla Daewoo Lanos
8,1
~iceneon@interia.pl
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Wszyscy, którzy cieszą się z tego auta niech poczekają aż przejadą 100-120 tys., auto zaczyna się sypać. Przy takim przebiegu wcina olej. Grzechoczące plastiki potrafią doprowadzić do rozstroju nerwowego, a nowe częsci zamienne (ich cena) to jakaś totalna pomyłka. Do zakupu tego auta (11.2001) skusiła mnie cena. To pierwsze i ostatnie Daewoo w moim życiu.