Lista ocen Daewoo Lanos (1104) - Całokształt

Na liście zabraknie 1157 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~stanpa
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Całkiem przyzwoity samochód. Jeżdżę już 4 lata bez większych kłopotów. Oczywiście z wiekiem trzeba, jak wszędzie dokładać. Sinikowo ma jeszcze dużą rezerwę przebiegu.To samo z zawieszeniem-0 problemów, jak nowy.Tylko płyny, światła i akumulator do wymiany. Polecam - szczególnie jeśli jest GAZ - nie odczuwa się kosztów eksploatacji w ogóle!!!
~krzysztof-29@wp.pl
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
Autko kupiłem z przebiegiem 26000 km. Przejechałem nim przez 9 miesięcy 16000 km i jak na razie nie mam żadnych powodów, aby narzekać. Jest to wersja SE, tak więc ma kilka dodatków usprawniających jazdę. Problemem było spowodowanie, aby radio nie wyłączało się za każdym razem po wyłączaniu silnika, ale wystarczy zewrzeć dwa przewody i nie wyłącza się:).
~goldfire@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Jestem zadowolony z tych samochodów, ponieważ obecnie mam lanosa i jest to już mój drugi samochód tej marki, poprzedni został zniszczony i wtedy już się utwierdziłem iż jest bezpieczny uratował mi życie bardzo wytrzymały na przednie udeżenia a przy okazji przekonałem się że faktycznie ma ocynkowane blachy po wypadku było widać ocynk.
~Zibi
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
Ogólnie samochód zasługuje na uwagę. Denerwują jednak niektóre drobiazgi (małe siedzenia, kiepskie radio i głośniki, twarde plastiki wewnątrz ) oraz skąpe wyposażenie wersji podstawowej ( ani jednej poduszki ). Na korzyść przemawia trzyletnia gwarancja oraz bezpłatny serwis. Natomiast jak auto będzie sprawować się dalej, czas pokaże.
~negrus@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Auto jak na swoją klasę jest całkiem niezłe, a za taką kasę wprost rewelacyjne. Niestety jest zbyt krótko na rynku, aby można było mówić o trwałości poszczególnych elementów, ale i tak uważam, że jest to super auto za niską cenę. Trzy długodystansowe wycieczki zagraniczne utwierdziły mnie w tym przekonaniu. Mój Lani ani razu mnie nie zawiódł.
~Dankan dankan@interia.pl
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Gdyby nie ten tłumik dałbym mu +5 gdyby było. Trzy lata serwisu i gwarancji to piękna sprawa, ala gdy się kończą to go pchnijcie, bo po cenie tłumika wynika że dalej tak różowo nie będzie a gdy będziecie za długo czekać to sprzedacie go za grosze ( salon DAEWOO wycenił mi go na UWAGA!!! na 17000zł, jak na trzylatka spadek ceny przawie 50% to chyba dużo).
~Cosowa
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Na początku użytkowania wysmiewalem ten samochod, znajomi też drwili bo mają nowsze i lepsze samochody ale Lanos dzien w dzień jezdzi, 7dni w tygodniu i wymiany eksploatacyjne na bieżąco jak w każdym aucie jednak....każdego auta nie naprawi się za tak niskie koszta jak Lanosa, ceny części to 20zl, 40...nowy alternator 390zl.
~Jackol
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
Fajne auto za śmieszne pieniądze. Przez 3 lata zrobione 50 tys km bez większych usterek, zawsze zapalił i dowiózł na miejsce. Z sekwencyjną instalacją gazową nawet ekonomiczny. Wyposażony jedynie we wspomaganie kierownicy i centralny zamek, w sumie cóż więcej potrzebne do przemieszczania się z punktu A do punktu B.
~vadersyndrom
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Za tą cenę nie znajdziemy auta z lepszym wyposażeniem jak i młodym rocznikiem. Lanos jest naprawdę godnym polecenia autem. Mało awaryjne, dobrze współpracuje z LPG. Na długich trasach nie odczuwałem zmęczenia fotelami, brakuje podłokietnika tylko, ale można sobie wstawić. Części są bardzo tanie i ogólnie dostępne.
~Przemo
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Podsumowując, tanie części, każdy mechanik naprawi, dużo usterek można samemu usunąć w przydomowych warunkach, spalanie mogło by być mniejsze, no ale cóż... Wygodne i prawie komfortowe auto przeznaczone tak jak segment auta: klasa średnia niższa, własnie dla klasy średniej niższej, lub dla deko mniej pijącego studenta :)