Lista ocen Daewoo Nubira I (394)

1,1
~mdchris@ poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Jednym słowem szmelc blacha tak cienka jak puszka od konserw a moze i puszka jest grubsza. Elementy zaiweszenia są miękki na dołkach można pogiąc drążki wsółzalezne z tyłu Mi to sie nie udało ale moj kolega juz to zrobił. Układ wydechowy rozlatuje sie w tempie błyskawicznym zwłaszcza ostatni tłumik . Ciale mi sie psuje dlatego teraz mam szwedzka cegłe w cenie nowej nubiry i czuje ze mam porzadny samochod a nie gówno koreanskie ktorego chce sie...
2,4
~Grzegorz
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
W ocenie od jeden do pięć, maksymalnie co można dać to słaba \"dwójka\", samochód przysparza więcej problemów niż radości z użytkowania. Nie przejechałem ani razu 1000 km, aby nie trzeba było wykonać poważniejszej naprawy. Kupiłem go za 5 tys., dołożyłem 4,5 tys. i sprzedałem za 2 tys.
3,4
~automaniak70
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Całość oceny pojazdu na poziomie przeciętnym z plusem.
1,9
~Wojciech W-wa
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Ogólnie z fiatem 125p miałem mniej problemów.Nie wiadomo-jak blacha,ale ocynku toto nie ma.Niby niestary samochód,a codziennie mam obawy,czy dojedzie.Mnóstwo drobnych(na razie)usterek.Kupiłem 3 mies temu i żałuję.Już wpakowałem w naprawy 2,5 tys zł.Za tę łączną sumę miałbym 7-letniego japońca i byłbym spokojny.Rozmawiałem wcześniej z taksówkarzami i chwalili ten samochód,pomimo że mówili o tych wadach,jak zawieszenie.Moze nie pamiętają,jak...
~strzelba
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Miodzio ja na rok 1998 teraz już bardzo przestarzała furka. Jako auto do zadań specjalnych może być ;)
2,5
~dodobird@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
niby taka spora limuzyna, ale szybko zrobiło się nudna jak flaki z olejem
3,6
~gw82
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
takie auto za takie pieniadze bajka 12 letnie auto i sladu korozji na karoseri to nie golf 3 silnik dynamiczny i bezawaryjny czesci i naprawy za niewielkie pieniadze oczywiscie przy minimum obslugi troche troski i autko potrafi sie odwdzieczyc
~darthlordlvk@interia.pl
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Całokształt... brakuje tylko skóry i drewna i klasa wyższa. Jednakże ja wole auta bez skóry;)
3,8
~Robert
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Gdyby poprawić kultyrę pracy silnika, utwardzić zawieszenie to byłby świetny samochód.
~nub28@op.pl
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Mam to auto jakie drugie w rodzinie, na wakacje i do pracy, nigdy mnie nie zawiodło, użytkuje tylko na oleju Mobil i na bieżącą serwisuje więc problemów zero, bardzo dobrze sprawuje się na instalacjach gazowych. Za takie pieniądze nie kupisz auta z dobrą klimą, welurem i elektryką wszystko działa.