Lista ocen Ford Focus I Hatchback 1.6 16V 100KM 74kW 1998-2005 (172) - Ergonomia

Na liście zabraknie 341 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piachu
Hatchback 1.6 16V 100KM 74kW
Wszystko na swoim miejscu, fajne fabryczne radio z CD, miałem wersje ze sterowanym radiem przy kierownicy - sprawdza się idealnie, bardzo szeroka regulacja fotela kierowcy, zegary czytelne, brakowało mi tylko podłokietnika kierowcy dlatego daje 4
~slaw
Hatchback 1.6 16V 100KM 74kW
wszystko na miejscu (warto zainwestowac w sterowanie rediem z kierownicy - super sprawa). fotele maja slabe trzymanie boczne, ale sa wygodne, odcinki 1000 km pokonywalem czesto na raz z dwiema krotkimi przerwami i bylem po tym jeszcze calkiem na chodzie :)
~Mikołaj
Hatchback 1.6 16V 100KM 74kW
Focus jest przestronny i bardzo prosto zbudowany. Wnętrze można łatwo konwertować do swoich potrzeb, np. kiedy trzeba przewieść dużą paczkę. Deska rozdzielcza świetnie rozplanowana i bardzo intuicyjna, w dodatku świetnie wygląda.
~Elvis84
Hatchback 1.6 16V 100KM 74kW
Tutaj stosunkowo OK - jedynie denerwowało mnie brak lampki sygnalizującej załączone światła mijania oraz brak płynnej regulacji działania wycieraczek (w Clio z tego samego rocznika już to jest). W sumie drobnostki.
~krzyzela@poczta.fm
Hatchback 1.6 16V 100KM 74kW
Wszyscy piszą, że nowatorskie i w ogóle, ale dla mnie jest ono raczej przeciętne, niby wszystko duże i na swoim miejscu, ale czegoś, jakieś pikanterii tam jednak brakuje. No i fotele z trzymaniem bocznym rodem z trabanta.
~Kuba
Hatchback 1.6 16V 100KM 74kW
Wszystko w zasięgu ręki, oczywiście bywa lepiej. Bardzo praktyczny przycisk do otwierania bagażnika umieszczony obok kierownicy. Poza tym deska rozdzielcza jest zrobiona z fantazją i nie jest nudna jak np. w VW.
~silverfocus
Hatchback 1.6 16V 100KM 74kW
W aucie są bardzo fajne welurowe fotele, siedzi się w nich lepiej niż w tych w Mondeo MK3. Regulacja kierownicy i siedziska zapewnia wygodną pozycję za kierownicą. Przełączniki, sterowanie, itp. łatwo dostępne. Ogólnie OK.
~przem_szczep@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 16V 100KM 74kW
oprócz idiotycznego pomysły z tylnym siedzeniem to reszta (obsługa dźwigni i przełączników) bardzo dobra. poza tym kto wymyślił korbke do ustawiania wysokości fotela kierowcy (inni producenci znacznie lepiej to rozwiązali)
~maciek1987r
Hatchback 1.6 16V 100KM 74kW
Auto bardzo przyjemne do jeżdżenia. Aż chce się wsiąść i jechać tylko, aby ktoś nam tankował. Ogólnie wszystko jest na swoim miejscu niczego nie brakuje. Każdy element przemyślany i potrzebny.
~2rmalin
Hatchback 1.6 16V 100KM 74kW
Wewnątrz sporo miejsca na przednich siedzeniach. Kanapa z tyłu wydaje się nieco przykrótkawa, co dla dorosłej osoby na dłuższej trasie jest męczące. Plusem jest gniazdko w tylnym rzędzie siedzeń.
Ford Focus I Hatchback