Lista ocen Ford Focus I Hatchback 1.8 16V 115KM 85kW 1999-2005 (41) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 78 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacob
Hatchback 1.8 16V 115KM 85kW
To tylko klasa C. Jak ktoś chce podróżować jak prezes to niech lepiej kupi przedłużane A8. No chyba, że nas "prezes" to nasz pociecha - wtedy prezes będzie zadowolony! Przewoziłem niejednokrotnie wysokich pasażerów z tyłu i nie narzekali na komfort. Jednak nie można się spodziewać cudów. Z przodu miejsca pod dostatkiem, nawet dla wysokich osób. Jest to bardzo ważne, gdyż w wielu samochodach haczyłem głową o podsufitkę. Tu jest...
~Natalia
Hatchback 1.8 16V 115KM 85kW
Nie wiem jak z tyłu bo jeszcze nie miałam okazji podróżować. W każdym razie żaden z pasażerów jeszcze mi się nie uskarżał że niewygodnie czy coś. Z przodu komfort podróżowania wysoki, wyższy niż w niektórych innych samochodach tej klasy. Mam za sobą już parę dalszych tras, które jakoś specjalnie mnie nie wymęczyły.
~focusiarz
Hatchback 1.8 16V 115KM 85kW
Porównując do Focusa mk3 jest więcej miejsca kierowcy na wysokości kolan, a także więcej miejsca nad głową w szczególności z przodu. Jak najbardziej da się podróżować wygodnie w 4 dorosłe osoby.
~pijawka11
Hatchback 1.8 16V 115KM 85kW
Miejsca dla kierowcy jak i pasażerów wystarczająco dużo, jedynie wysokie osoby mogą mieć trochę mniej miejsca na tylnich siedzeniach w wersji 3 drzwiowej.
~Lobuzek
Hatchback 1.8 16V 115KM 85kW
Jeszcze nie zdarzyło się, żeby ktokolwiek z moich znajomych narzekał na brak miejsca w samochodzie. A przy tym pojemność bagażnika też jest pokaźna.
~mattyk@wp.pl
Hatchback 1.8 16V 115KM 85kW
przestrzeń jest wystarczająca; bagażnik nie jest olbrzymi, ale wystarczy do codziennego użytku; brak podłokietnika dla kierowcy i pasażerów to wielki minus;
~Adrian
Hatchback 1.8 16V 115KM 85kW
Z przodu jest dobrze z tyłu nie miałem okazji jechać ale nikt nie skarżył się że jest mało miejsca czy że jest nie wygodnie
~artur
Hatchback 1.8 16V 115KM 85kW
siostra ma 206 i z przodu wiecej miejsca jest, siedzi sie powiem przeciętnie ale dla ludzi 180 jest w sam raz
~joachim@poczta.pl
Hatchback 1.8 16V 115KM 85kW
Jak na ta klase samochodu wyjatkowo dobrze, bardzo duza przestrzen do przedniej szyby - to zadecydowalo o kupnie tego samochodu.
~mario
Hatchback 1.8 16V 115KM 85kW
z przodu jest miejsca bardzo dużo, z tyło standard w tej klasie, mnóstwo miejsca nad głowami z przodu i z tyłu
Ford Focus I Hatchback