Lista ocen Ford Focus I Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW 1998-2005 (35) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~albercik38
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
auto naprawdę warte swej ceny. Na początku nie byłem zbytnio do niego przekonany. ale i m dłużej jeżdżę tym bardziej mi sie podoba. Za te pieniądze nie kupiłbym podobnego auta tej klasy. Jest dynamiczne, ekonomiczne i niesamowicie pakowne (sam sie nie raz dziwie ile tam sie zmieści;) No i poza tym ...nawet całkiem ładne, cho to rzecz gustu!
~tomrasz@wp.pl
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Nie kupowałem nowego, który w tej wersji kosztował 65tyś. (alusy, zimówki, 4xszyby el., 4 poduszki, halogeny, radio fordowskie z cd zresztą nieźle grające it.), kupiłem od kobitki półtora rocznego za 50tyś., jak do tej pory jestem bardzo zadowolony, następny będzie focus II ale 2,0 TDCi 136KM i Nm 330
~benowie
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
kupiłem auto krajowe z polskiego salonu, wersję x100. nie żałuję. dałem za nie 7000 pln. z przebiegiem 150 tys km. serwisuję i naprawiam regularnie. nie czekam aż coś totalnie padnie. nigdy mnie nie zawiodło. zawsze odpalam i jadę.
~Bartek
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Do kupienia za bardzo rozsądne pieniądze. Najczęściej za mniejsze niż za auto narodowe Polaków, VW Golfa. W tej klasie i rocznikach niewielka konkurencja, a na pewno nie konkurencja, która mogłaby się pochwalić czymś lepszym.
~Radek
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Za taką cenę trudno znaleźć drugie tak dobre auto. Jazda sprawia dużo przyjemności i nie trzeba się martwić ze przyjdzie czas, w którym trzeba będzie odwiedzić serwis. Szkoda tylko, że jest tak słabo zabezpieczony przed rdzą.
~Darek
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Auto jest tańsze od odpowiednika z grupy VW/Audi. Jednak części są stosunkowo tanie. Różnica wynika chyba ze słabszej jakości blachy w Fordach.
~michalwro
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Zdecydowanie Focus w tym przedziale cenowym, jeśli chodzi o zakup samochodu, bije konkurencję na głowę- analogiczna sytuacja w przypadku kosztów utrzymania.
~mWacko
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Samochód świetnie wykonany a dodatkowo za przyzwoite pieniądze. po tym samochodzie ani myślę patrzeć na VW czy inne wioskowe auta.
~autoinwalida@autoinwalida.pl
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Zbyt duża dopłata do silników "diesla"adekwatnie do ekonomii-nieopłacalne. Brak priorytetu ekologii.-dotyczy większości marek.
Dziennik kosztów dla Ford Focus I Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
6,9
~mucha
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Corolla z podobnym wyposazeniem kosztowala jakies 5000 wiecej. Golf i Astra III wychodzily jeszcze drozej. Mam wersje FX Gold kombi.
Ford Focus I Kombi