Lista ocen Ford Focus I Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW 1998-2005 (48) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Oceniam wysoko, bo auto jeździ jak po szynach. Zawieszenie jest mięsiste i jest idealnym, według mnie, środkiem pomiędzy precyzja prowadzenia i wysyłanymi przez koła komunikatami, a komfortem. Nie każdemu to może odpowiadać, bo takie ustawienie nie izoluje, a niektórzy oczekują pełnej miękkości i odseparowania. Tym osobom będzie brakowało w zakresie komfortu. Wspomaganie hydrauliczne fajnie przekazuje co się dzieje z przednią osią. Auto bardzo...
~benowie
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
tutaj *****isty plus. jadąc na działkę jeden zakręt robiłem lanosem z prędkością 60 km/h i sie obawiałem. focusem ten sam zakręt biorę z prędkością 80 km/h z wielką swobodą i myslę że to nie koniec. ale że jeżdżę z rodziną to więcej nie testuję. kiedyś wracając znad morza jechałem autostradą jakieś 160 km/h. cisza i spokój. nawet nie czułem tej prędkości. na kierownicy spokój. układ jezdny to naprawde duuuży plus tego auta.
~Rafał
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Trzyma się rewelacyjnie jezdni, toru jazdy. W zeszłym roku objechałem całą Polskę - od gór po morze - i ani razu nie miałem problemów na drodze przy wyprzedzaniu czy podjazdach, zakrętach. Autko było obciążona na maxa (ja, żona i 2 dzieci + bagaże). W zakręty, w które astrą wchodziłem z prędkością max 90 tym mogę wchodzić spokojnie 120.
~foki
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Bardzo pewny punkt samochodu. Przy przebiegu 160 kkm wymienione gumy stabilizatora. Oprócz tego do dziś 245 kkm zawieszenie pracuje bez większych problemów. Przy niskich prędkościach na bruku słyszalne są stuki. Nikt nie jest w stanie znaleźć przyczyny. Nie jest to na szczęście zbyt uciążliwe
~muchomorek
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
wspaniale!!! wczesniej miałem vectrę więc w porównaniu do niej jest o niebo lepiej - jest odpowiedniej twardości, a zakręty są dosłownie stworzone dla tego samochodu choć fotele mogłyby być troszke lepiej wyprofilowane ale to nie przeszkadza bardzo
~Łukasz_29
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Co do układu jest super precyzyjny w raz z zawiedzeniem wielowachaczowym bardzo dobrze trzyma się drogi na zakrętach i doskonale tłumi nierówności a co do trwałości zawieszenia jeżdżę od roku i jak na razie jest wszystko ok
~areq-s@o2.pl
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Auto świetnie się prowadzi, dobrze wybiera nierówności. Uważam że zawieszenie jest bardzo wytrzymałe i idealne wrecz na nasze dziurawe drogi. Auto jest użytkowane głownie na drogach drugiej kategorii {wsie i małe miasteczka{
~robbert
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
oprócz silnika największa zaleta, mimo, że w nadwoziu kombi to pewnie się prowadzi. Na zakrętach dogania sporo mocniejsze samochody (np. Seat Altea 2,0 TDi 140 KM) i daje dużo radości z jazdy.
~Grzechu01
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Dla mnie super. Jeździłem wcześniej nissanem primerą (moim zdaniem też fajny samochód) ale w prównaniu z focusem wypada gorzej. Focus trzyma się jak przyklejony do drogi, poprostu rakieta.
Dziennik kosztów dla Ford Focus I Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
6,9
~sedael
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Jazda jak po szynach - nawet przy większych prędkościach. A to auto bez ESP - nawet w zimę bez zimówek można było nim jechać bez obaw.
Ford Focus I Kombi