Lista ocen Ford Focus I Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW 1998-2005 (33) - Widoczność

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~benowie
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
no cóż. nie jest to klasa premium więc nie oczekiwałem komfortu jak od klasy S mercedesa. tutaj też sie nie zawiodłem. do pracy mnie zawiezie w normalnym komforcie. na wyjazd na działke też bez problemów. nad morze w kilka godzin też dojadę. w góry również. ale np. na Chporwacje chyba bym sie tym nie wybrał. chyba że z przerwa na nocleg. komfort po prostu na przyzwoitym poziomie do codziennej obsługi rodziny. wymieniana przednia szyba,...
~Bartek
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
W tej dziedzinie generalnie jest ok. Na widoczność do przodu nie ma co narzekać. Nie wyróżnia się tutaj Focus ani na plus, ani na minus. Widać wszystko, co potrzeba, a nie ma samochodu, który nie miałby słupków A, które zawsze wprowadzają jakieś ograniczenia w widoczności. Przy kombi, przy cofaniu, bywają problemy z oceną odległości do przeszkody. Kwestia obycia i wprawy. Widoczność we wstecznych lusterkach jest również dobra.
~Zosia
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Auto ogólnie przestronne, widoczność bardzo dobra, mimo że to kombi, parkowanie tyłem i w ciasne miejsca bez żadnych kłopotów - dzięki do raj widoczności
~Rafał
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Widoczność niezła - znacznie lepsza niż w firmowej fabi. Chociaż do tyłu cofanie jedynie na lusterka - w kombiku nie wiele widać w tylnej szybie.
~muchomorek
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
bardzo dobra. myślałem że będzie gorzej jak zobaczyłem że nie ma lusterek asferycznych, ale jak zauważyłem ich wielkość..........ona wszystko rekompensuje:)
~tomasz85
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Widoczność jak dla mnie bardzo fajna 184 cm wzrostu mam i nie ma żadnych problemów np przy parkowaniu w mieście
~Grzechu01
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Przód OK. Moim zdaniem słupki trochę za duże i ograniczają widoczność z tyłu przynajmnie w kombii (nie wiem jak w innych odmianach).
~Darek
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Lusterka niby małe, ale bardzo dużo w nich widać. Do tyłu także wystarczająca widoczność.
~mWacko
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Jak to w kombi. Widać wszystko dookoła. żona marudzi że nie widzi maski ale cóż... traktor to nie jest.
~tomrasz@wp.pl
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Dość wysoko się siedzi, może nawet za wysoko, dlatego widoczność jest nienaganna, do tyłu troszeczkę gorzej
Ford Focus I Kombi