Lista ocen Ford Focus I (44)

3,7
~Bee Jay
Hatchback 1.6 i Duratec 8V 98KM 72kW
Przyjemne auto, dające frajdę z jazdy, nieźle wykonane o miłym, nietuzinkowym wnętrzu i ciekawej aparycji. Potrafi być dynamiczne (oczywiście nie do przesady) nie tylko z wyglądu. Muszę niestety zmienić ocenę ze względu na kategorię niezawodność. Zacząłem się obawiać, że ciąg dalszy nastąpi...
2,6
~Tomek Bydgoszcz
Sedan 1.6 i Duratec 8V 98KM 72kW
Ładny przestronny samochód niezbyt wygląda w świetle serwisowych reflektorów.
2,9
~xartt@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i Duratec 8V 98KM 72kW
cieszę się że to auto służbowe, nigdy w życiu żadnego więcej forda ( zwłaszcza FII)
4,1
~Raf Poznan
Hatchback 1.6 i Duratec 8V 98KM 72kW
Fajny samochod z super wyposazeniem za przystepne pieniadze. Mialem nim maly dzwon i o dziwo u mnie poszedl zderzak tylko a w sierze caly tyl skasowany. Polecam
~stanislaw.wierzbicki1@wp.pl
Hatchback 1.6 i Duratec 8V 98KM 72kW
Od początku, przy każdym większym deszczu w stojącym samochodzie zbiera się woda na wycieraczce po stronie pasażera i wsiąka w dywanik. Gdzieś sobie wpływa przez prewody wentylacyjne i już. Serwis robił to już 6 razy i nie wie co dalej, następnym razem występuję o wymianę samochodu. już mi się znudziła zabawa w hydraulika. Po za tym uciążliwym duperelstwem, jestem z samochodu jak najbardziej zadawolony
3,8
~gall00@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i Duratec 8V 98KM 72kW
3000 przebiegu/tylko/ do tej pory nieżle. Gdyby nie :1.ospały , głosny silnik 2.niebezpieczne zachowanie przy hamowaniu 3.klekotanie czegoś z tyłu samochodu/nowego!!!/ to byłoby całkiem dobrze
~karol.sadowski@kotra.pl
Kombi 1.6 i Duratec 8V 98KM 72kW
Super samochód, ale mam go 4 miesiace i miałem już wymieniany rozrusznik (po 2 dniach użytkowania), a ostatnio musieli mi wymienic pompę paliwa. Na plus moge dodac, że działa swietnie Assistance, nie było problemów z samochodem zastępczym. Na całę szczęście ford ma teraz 2-letnią gwarancję. Poza tym 1600 cm to troche za mało na dynamiczna jazde bez częstej zmiany biegów.
~Marek
Hatchback 1.6 i Duratec 8V 98KM 72kW
Super trakcja, ale psuje się często. Dużą wadą jest brak dobrego serwisu w Gdańsku. O wszystko trzeba walczyć.
~jm
Hatchback 1.6 i Duratec 8V 98KM 72kW
super auto, daje przyjemność z jazdy, dobre samopoczucie kierowcy, droga nie męczy,jest czym "odjechać", idzie jak po szynach
~martin x100
Hatchback 1.6 i Duratec 8V 98KM 72kW
bardzo fajne autko naprawdeę polecam za 58 tyś nic lepszego z salonu nie było... 4Xpp klima komputer abs pełna elektryka itd