Lista ocen Ford Focus I (937) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 1159 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomrasz@wp.pl
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Tutaj odpukać jest zajebiście, piszę właściwie tę ocenę tylko po to zeby podzielić sie właśnie tą informacją AUTO JEST BEZAWARYJNE a użytkowane jest w spoób powiedziłbym wyjątkowo szorstki i bez sentymentów, czasami wręcz mi go szkoda,
~neuron
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
Takie tam drobiazgi jak to w nowoczesnym zawieszeniu: np. tyl jedna strona 200zl + 200zl + 400zl + rob. Wymienione na gwarancji wszystkie drzwi i klapa bagaznika (korozja) poprawiane zlewki w tylnych dolnych rogach tylnych otworow drzwi.
~Romek W-wa
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
Zarówki reflektorów Przepalają się zbyt czesto i których wymiana jest kłopotliwa ze względu na dostęp /zwłascza lewa strona/ Denerwuje mnie ściekająca po przedniej szybie struga restek wody na zachodzącym śladzie wycieraczek /środek szyby/.
~tomkx
Hatchback 1.8 TDCi 101KM 74kW
nazbierało się trochę dokuczliwych usterek - nadmierne dymienie, skrzypiący pedał sprzęgła (wymieniono), rozklejony kokpit, wariacje komputera pokładowego, dwa razy padła żarówka reflektora. Jak na nowy samochód stanowczo za dużo tego.
~kbn12@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
zgrzyty i stuki z podwozia i wszystkich części plastikowych wykończenia wnętrza, stuki tylnej klapy, skrzypienie zawiasów drzwi (tył), stuki i skrzypienie szyb (przód) - podobnież coś z prowadnicami, parujące reflektory, rdza na tylnej klapie,
~ryhley@interia.pl
Hatchback 1.6 16V 100KM 74kW
tragicznie, oprócz tego co poniżej: w międzyczasie kupe małych napraw - m.in. w czasie deszczu wlewała się woda na dywanik pasażera - byłem z tym w serwisie 3 razy - w końcu skończyła mi się gwarancja i musiałem zapłacić za wymiane kawałka plastiku 150 zł
~Michał z Legnicy
Hatchback 1.6 16V 100KM 74kW
Niema awari odpukac jechałem wczoraj do Warszawy 140 non stop nawet niejeknol próbowałem ile pujdzie poszedł 200 gdzie mówią 180 tylko .liczy się dynamicznosc i umiejętność wykorzystania mocy auta i przede wszystkim rozsadnosc
~Piotrek
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Nie dzieje się nic. Dużo pracy włożone było po sprowadzeniu, aby doprowadzić do stanu idealnego, ale później przez rok użytkowania - żadnych usterek ani niespodzianek. Aaaa! Padło radio - konkretnie tuner w radiu :)
~Ajaj
Hatchback 1.8 TDCi 101KM 74kW
Zdarzają się dość często np. często padają żarówki, raz poszła poduszka silnika (koszt oryginału około 130zł. z wymianą około 150zł.) i raz problem z elektryką (padł przekaźnik przez co nie działały światła, wycieraczki, grzanie)
Dziennik kosztów dla Ford Focus I
6,3
9,2
10,3
~mWacko
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Po 9 latach i 220 000 przejechanych km tylko same pierdolety wynikające ze zużycia. Podnośnik szyby pasażera, silniczek dmuchawy wentylatora, 1 żaróweczka w desce rozdzielczej. Na moje 2 lata i 40 tys km z tym samochodem tyle.