Lista ocen Ford Focus I (224)

4,1
~Adrian
Hatchback 1.8 16V 115KM 85kW
Samochód mimo upływu lat dalej bardzo dobrze wygląda i jeszcze lepiej się prowadzi wiadomo ma parę mankamentów ale które auto ich nie ma
~kwloch96
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Aktualnie Focusa można bardzo tanio kupić. Bardzo przyjmenie się prowadził. Niestety ze spalaniem w miescie niewiele da sie zrobić ja jezdząc bardzo ekonomicznie sprawne przyspieszanie - jazda ze stała predkoscią 1500 -2000 obr - hamowanie silnikiem nie mogłem zejsc ponizej 8.5 pb jezdząc agresywniej rosło w okolice 10 l pb. w trasie skolei bardzo fajnie bo przy predkosciach 100-110 ponizej 7 l 120- około 7 130 -
~M
Hatchback 1.8 16V 115KM 85kW
Jestem zadowolony. Jak na ten czas jest to samochód akurat.
~traceerof
Hatchback 1.8 16V 115KM 85kW
Silnik wytrzyma wszystko nie ma z nim żadnego problemu wszystko działa wyśmienicie bez jakichkolwiek zastrzeżeń (Silnik)
~Mariusz
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Focusa już nie mam od dwoch lat,szkoda że go sprzedałem bo w tym roku planoję kupić znowu dla żony,auto tanie w zakupie i utrzymaniu.
~karol
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Oszczędny mało pali ! ja mam LPG !!!!!!!!!! POLECAM!!!!!!!!!!!!!! Miałem problemy z pompom paliwową !!!!!!!!!!!! ALE PO ZA TYM super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (Silnik)
4,1
~PM
Hatchback 1.8 16V 115KM 85kW
Bardzo polecam ten samochod, nie jest w 100% niezawodny ale swietnie sie prowadzi, wyglada rewolucyjnie i w sumie nigdy mnie nie zawiodl na trasie (ma zwyczaj sygnalizowac usterki nim padnie :). Ma swietne zawieszenie, z tym silnikiem bardzo dobre osiagi nieporownywalne z nastepnymi focusami ktore sa bardziej plastikowe, ciezsze i nudne... Jesli ktos chce miec ekonomiczny samochod mozna go zagazowac, trzeba tylko pamietac o czestszej regulacji...
~adamsky
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
mam już drugą fokę, wcześniej miałem też kombi 1.6, teraz też kombi czarna perła metalik 1.8 benz. + LPG, Ghia, foczka składana na zamówienie, doskonale się prowadzi; uważam że jedyne auto, z którym można ją porównać to Xsara kombi - ale tylko pod względem jezdnym, w kwestii designu jest protoplastą każdego auta od kilku lat; natomiast C-max ginie w tle
~andrzej
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
samochód prowadzi się bardzo dobrze, osiągi przyzoite, właściwości jezdne znakomite, nie psuje się /na razie/. Oby tak dalej, na razie wszystkim mogę go polecić.
3,7
~sqrha@yahoo.com
Sedan 1.8 16V 115KM 85kW
Nie wiem jak nowe Foki, moja importowana w ´98 to jest to. Byc moze teraz kupie Toyote, ale Focus z tym silniczkiem (albo 2.0 w benzynie), to jest naprwde frajda z jazdy