Lista ocen Ford Focus I (147)

2,6
~mareko@isk.net.pl
Sedan 1.8 TDCi 115KM 85kW
napaliłem się na wyposażenie samochodu - wersja x-100 już więcej nie kupię forda myślałem że produkując te samochody któryś rok z kolei wszystkie wady będą wyeliminowane ,natmiast brak dobrej kontroli jakościowej kwalifikuje tą markę do samochodów na literę F.Wiem że dzisiaj wybrałbym skodę octawię tdi ,nie ma jak sprawdzona jednostka napędowa.
3,7
~bart
Hatchback 1.8 TDCi 115KM 85kW
problemy z hamulcami(wezyk podcisnienia wymieniono), moze bedzie pompa serwo hamulcowa do wymiany, pekl wezyk od spryskiwacza na laczeniu tylna klapa a nadwozie(serwis probowal wcisnac ze to nie na gwarancji),szybko skonczyly sie klocki hamulcowe, po wgraniu nowego softu auto stracilo tak ze 20 KM(pi razy oko razy drzwi) ale najnowszy soft( z konca grudnia 2003) naprawil to co popsul stary soft
~PTAKU
Hatchback 1.8 TDCi 115KM 85kW
Nie ma w tej klasie lepszego diesla!! Znakomite osiegi swietne przyspieszenia od dolnych obrotow poprostu super (Silnik)
~tata
Sedan 1.8 TDCi 115KM 85kW
myśle że mimo wprowadzenia nowego modelu focus przez dłuuuugie lata będzie miał wzięcie. W grudniu 2004 w Warszawie nie można było kupić żadnego modelu tego auta tak pisali internauci na stronach autocentrum
~zwyczajny29@poczta.onet.pl
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
generalnie samochod bardzo dobrze wyposazony, z mocnym dieslem (szkoda ze nie ekonomicznym) z cena duzo nizsza niz u konkurencji gdyby jeszcze nie to spalanie to bylby ideal
~seba345
Hatchback 1.8 TDCi 115KM 85kW
choć niewielkie auto bardzo funkcjonalne i miłe w uzytkowaniu
~dino
Hatchback 1.8 TDCi 115KM 85kW
oby tylko tak dalej a będę mógł go z czysty sumieniem polecić każdemu
~Jurek
Hatchback 1.8 TDCi 115KM 85kW
Naprawde ten samochód dobrze się prowadzi i lubie go lepiej niż Corolle żony i Mondeo ST, Vectra i Alfy Romeo z którymi jeżdziłem i jeżdże przez ostatnie lata. Chyba sprawdzę Focus ST pomaranczowy - bomba!
3,7
~KvM
Hatchback 1.8 TDCi 115KM 85kW
przyzwoita elastyczność okupiona nadmiernym hałasem diesla i długim czasem spalania. (Silnik)
~wojtek
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
bardzo przyjemnie sie prowadzi,również żonie, choć trochę bał się dużego samochodu.