Lista ocen Ford Focus III Hatchback 5d (86) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kuban
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
doskonale dobrane przełożenia - w stosunku do focusa II nie trzeba sięgać w mieście na tyle często by było to uciążliwe (6 Biegów). Ale dla leniwych są automaty.
~Jacek
Hatchback 5d 1.6 Duratec 105KM 77kW
Na razie bez uwag. Biegi wchodzą dobrze - skrzynia nie haczy. Zestopniowanie skrzyni uważam za dobre i mimo że jest to tylko \"piątka\" to pozwala na ekonomiczna jazdę.
~Piotrek
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
6-stopniowa skrzyna działa bardzo precyzyjnie i co ciekawe nawet na 6-tym biegu auto całkiem żwawo przyspiesza,a idzięki temu spalanie utrzymuje się na bardzo rozsądnym poziomie.
~Władek
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Zmienia biegi szybciej ode mnie, dodatkowo od razu zapina kolejny. Przy łagodnym traktowaniu gazem działa jak bezstopniowa. W trybie S potrafi rwać do przodu.
~piter
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Baaaardzo szybka automatyczna skrzynia power shift. Jeździłem autami różnych marek z automatami i mam porównanie. Ford zrobił świetną skrzynię.
~Kamil
Hatchback 5d 1.6 Duratec 105KM 77kW
Biegi wchodzą dobrze, a skrzynia chodzi płynie, z jednym poważnym zastrzeżeniem - nieraz wsteczny nie chce wskoczyć i trzeba poprawić. Dlatego tylko 3.
~Marcin
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
To, że Ford włożył 6-ścio biegową skrzynie do silnika o mocy 95 KM to chwała mu za to. Biegi wchodzą łatwo. Przełożenia krótkie. Brak zastrzeżeń.
~Reczo17
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 182KM 134kW
Dokładna, ostra, szybka, dla lubiących dynamiczną jazdę po mieście coś w sam raz. Odpukać, trzyma się nadal dobrze
~GregoryF77
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Skrzynia jak malina, płynnie i cicho pracuje. Biegi wchodzą miękko i bez problemu. 6 biegów na autostradę polecam.
~Artur
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Niekiedy pierwszy bieg wchodzi z lekkim oporem ale nie przeszkadza w użytkowaniu wada prawie wszystkich fordów z tą skrzynią biegów
Ford Focus III Hatchback 5d