Lista ocen Ford Mondeo I Kombi 1.8 TD 90KM 66kW 1995-1996 (38)

~oliwek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
ogolnie auto warte uwagi, jesli ktos lubi duze auta ( jak ja :) lub szuka auta rodzinnego to z cała pewnoscia moge je polecic,:)
~Qbek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Jest to bardzo wygodne, duże, funkcjonalne auto. Jak dotąd spisuje się doskonale. Mam nadzieję, że pojeżdżę nim jeszcze trochę... Radzę tylko omijać ASO, gdzie za swe usługi wystawiają niewyobrażalnie wysokie rachunki, a obsługa... bez komentarza. Ja osobiście ze swojego Mondeo jestem bardzo zadowolony.
~Kuba
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Bardzo wygodne i bardzo pojemne auto na długie podróże z całą rodziną.
~borys
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
jak dla mnie świetne autko jak doprowadzę go do stanu w jakim być powinien myślę że posłuży mi długo.Silniczek mimo 189000 nie dymi z rury pracuje równo zapala od razu jest cichy tylko denerwuje głośna turbina przy jeżdzie z niskimi prędkościami
~broeos
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
naprawde godny polecenia samochod..tani w zakupie i eksploatacji a wygodny i calkiem dynamiczny..super na dlugie wyjazdy i jako bagażowka..niezwykle pakowny..jedyne co mnie w tym aucie denerwuje to odpalanie w wieksze mrozy (ponizej -10) ale przyjdzie lato i bedzie super ;) a w lato jest klima, wiec tylko jezdzic i zyc nie umierac :)
4,1
~ZDZICH
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Jeśli ma taki przebieg jak na liczniku :Oceniam auto na 4+. Jeśli ma więcej niż 200 000km: moja ocena bardzo dobry.
~szary11@interia.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Samochód wpełni spełnia moje oczekiwania: dobrze radzi z holowaniem kempingu, jest niesamowicie przestronny, dobrze sie prowadzi, ma niezłe wyposażenie...
3,7
~marew@ing.uni.wroc.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Jak na swoją masę i pojemność skokową zbiera się nie najgorzej, ale nie jest to z pewnością demon prędkości (max 180 na liczniku, czyli ok. 170 -175). Przy wyższych obrotach robi się oczywiście głośniejszy, ale do zaakceptowania. Problem robi się przy włączeniu kliamtyzacji. Żeby wyprzedzić, trzeba go trochę popiłować, zaczyna też szarpać i zachowuje się mało elastycznie. Dużym plusem jest bezawaryjność. Przy tak znacznym przebiegu nie zużywa... (Silnik)
3,8
~sebek262@wp.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Samochód w swojej klasie i w tym roczniku napewno jest bardzo korzystny pod względem finansowym. Samochód duży, rodzinny i bardzo wygodny. Kombi charakteryzuje się dużym bagażnikiem w stosunku do swoich rywali(nie dotyczy opel omega).
3,4
~Adanior
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Najgorszy samochód jaki miałem. Głównie za sprawą turbodiesla jaki w nim pracuje, a raczej usiłuje pracować. Jeżeli chcecie mondeo to SZCZERZE odradzam diesla. UWAGA auto nie daje żadnej przyjemności z jazdy !!!
Ford Mondeo I Kombi