Lista ocen Ford Mondeo I Kombi 1.8 TD 90KM 66kW 1995-1996 (30) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~oliwek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
biegi wchodza bardzo delikatnie, na poczatku miałem problem z wyczuciem czy bieg juz wszedł czy nie, skrzynia pracuje bardzo cicho, nie trzeba uzywac siły zeby wrzucic jakikolwiek bieg, poprostu super ;)
~sebek262@wp.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Skrzynia biegów bez zarzutu. Jak każdy diesel w pierwszej fazie po uruchomieniu samochodu biegi wchodzą ciężej, ale z czasem po rozgrzaniu się oleju wszystko jest ok.
~broeos
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
ladnie wchodza pewnie i krotki lewarek skrzyni , mocna 3 i 4 bieg..czworka przy 80 i w moment 120 :)super sie wyprzedza..czasem zacharczy przy wstecznym
~szary11@interia.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
1,2,3 bardzo krótkie mają przełożenia, 4 w sam raz do miasta i mocnego wyprzedzania, 5 typowy nadbieg. Precyzja przełączania - przeciętna.
~Mosina
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Od ok 160 tyś km problem z wrzucaniem 2 podczas redukcji. Wymienilem kostki ale nie do końca pomoglo. Trzeba sie przyzwyczaic, i wrzucac biegi delikatnie.
~lukaszioo@wp.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Czasami przy dużym mrozie potrzebuje chwilki, żeby chodzić płynnie. Ale to raczej wina oleju a nie skrzyni. W dodatnich temperaturach prawie jak japończyk
~Qbek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
nie podobają mi się zakresy prędkości III i IV biegu. Mam diesla i jadąc na IV 50km/h silnik zaczyna dudnić i auto nie przyjemnie drży.
~Adanior
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Chodzi bardzo lekko, wręcz super, Byłoby 5 gdyby nie zestopniowanie, ale może to wina tedo daremnego silnika ???
~Paweł-Radom
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Pracuje bez problemów jedna k lewarek mógł by mieć krutszy skok krutsze przełozenia.Codzi o machanie po całym samochodzie .
~ZDZICH
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Precyzyjna , lekko wchodzą biegi, ruch lewarka krótki. Jest to najlepsza skrzynia z jaką miałem do czynienia ( 7 samochodów)
Ford Mondeo I Kombi