Lista ocen Ford Mondeo I Kombi 1.8 TD 90KM 66kW 1995-1996 (29) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~oliwek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
tak jak juz pisałem wyzej, bałem sie TD bo jezdziłem tylko golfem TD i było jak w czołgu, głosno i dudniło wszytko, tutaj nie ma tego problemu, wiadomo przy wyzszych obrotach słychac ze to TD ale jadac na trasie 160km/h jest przyjemnie, przy 120 nie słychac wogole silnika tylko szum opon, zaleta jest takze bardzo cicha dmuchawa, w innych autach ( np w astrze ) jak miałem dmuchawe na 3 to nie dało sie normalnie rozmawiac, tu jest na 4 nawet i...
~Kuba
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Nie jest źle, silnik jest dość dobrze wyciszony. Z opon nie przenoszą się głośne szumy. O wiele gorzej pod względem szumu opon jest w autach z grupy volkswagen/audi - wiem bo często mam okazję jeździć A4 i Alteą.
~Qbek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Uważam, że auuto jest na prawde bardzo dobrze wyciszone. Podczas jazdy jedynymi odgłosami są świst powietrza i bardzo delikatny pomruk silnika (podczas pracy powyżej 3000obr/min).
~Sandal
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Przynajmniej model, ktory posiadam jest idealnie wyciszony (prawie jak bezyna). Za to daje fordowi 5 - niestety to tylko silnik TD - wiec cichszy
~szary11@interia.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Jak na diesla jest doskonale! Do 2,5tys obrotów niemal nie słychac silnika, później nieuciążliwie podmrukuje. Głośno od powyżej 4 tys.
~ZDZICH
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
W trakcie jazdy po nierównościach dochodza odgłosy pracujacego zawieszenia. Silnik slychać przy wysokich obrotach (3000obr/min)
~sebek262@wp.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Zbyt głośna praca silnika podczas pracy na postoju. przy prędkości do 120 km/h we wnątrz samochodu jest cicho.
~saper83@poczta.onet.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Jak na silnik Diesla w samochodzie jest cicho. Na niższych obrotach denerwuje "klepotanie" typowe dla silników wysokoprężnych.
~Adanior
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Może być. Jak na diesla całkiem nieżle, ale w porównianiu do dzisiejszych benzynowcó to hałas

Usterki Ford Mondeo I

Ford Mondeo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~lukaszioo@wp.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Jak na diesla dobrze. Trochę głośnijszy zimny i między 120 a 140 km, powyżej znów dobrze
Ford Mondeo I Kombi