Lista ocen Ford Mondeo III Kombi (225) - Ergonomia

Na liście zabraknie 270 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zadowolony
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Bez uwag. No może niefortunne jest umiejscowienie radia pod sterowaniem klimą. Kąt patrzenia na i tak nisko położony wyświetlacz w radiu przy większej prędkości może być niebezpieczny. Inżynierowie Forda przemyśleli sprawę bo w nowym Focusie układ konsoli środkowej wydaje się być dużo lepiej rozwiązany
~adam
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Nie można narzekać posiadam wersję Ghia w pełnym wypasię i jest wszystko to co trzeba. Bardzo podoba mi się ogrzewana szyba przednia gdy inni skrobią auta w czasie zimy ja czekam maks 2 min. Pewnie nie jedna salonowa Fabia nie ma takiego wyposażenia jak mondziak.
~Tomek P
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Ten idiotyczny zegarek, na którym nie widać godziny i takie idiotyzmy jak czujnik temperatury sprzężony z ogrzewaniem szyb! wystarczy temp poniżej zera i pali się czerwona ! śnieżynka i włącza się ogrzewanie szyb - dla debili, którzy nie wiedzą , że jest zima.
~Krzysztof
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Nie ma się do czego przyczepić. Wszytsko jest intuicyjne i ok, choć trzeba się przyzwyczaić do włączania świateł nie przy kierownicy ale z prawej strony. No i otwieranie klapy silnika tylko z kluczyka (nie można otworzyć od wewnątrz). Dewerwuje brak oświetlenia tylnych siedzeń.
~mpawluk@interia.pl
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Bezproblemowe wykorzystanie urządzeń pokładowych, dobry dostęp. Trochę trudno może być z radiem, ale sterowanie podstawowe jest w kierownicy lub manetce, co jest bardzo wygodne. Troszkę za krótki podłokietnik dla kierowcy, ale nie przeszkadza. Fotele bardzo wygodne. Ogólnie swietnie.
~lukracer
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Jest kilka minusów ale generalnie, jak na 2002 r., nie jest źle. Duże kieszenie w drzwiach, spory schowek przed pasażerem, kieszenie w tylnych fotelach, siatki w bagażniku - to plusy. Pozycja za kierownicą też jest niezła. Minus - zbyt krótki podłokietnik.
~Marek
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Duży plus, wygodne fotele, wszystkie przełączniki umieszczone w zasięgu ręki, jedynym małym minusem może być sterowanie radia umieszczone poniżej manetki z kierunkowskazem a nie na kierownicy ale bardzo szybko można się do tego przyzwyczaić.
~Prezident
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Jak dla mnie idealny samochód, wiele razy zastanawiałem się na jakie auto bym zamienił i po dłuższych zastanowieniach nie znajdowałem takiego samochodu. Wszystko jest na swoim miejscu i pod ręką - ale wiadomo to rzecz gustu i dopasowania do siebie.
~Marcin
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
Nie wiem skąd negatywne opinie, tablica czytelna, wszystko pod ręką, zakłopotanie budzi jedynie, sposób uruchamiania spryskiwacz tylnej i przedniej szyby tzn. odwrotnie niż we wszystkich autach którymi jeździłem, po prostu trzeba się przyzwyczaić.
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo III Kombi
7,3
10,4
12,9
~k1
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
wszystkie przełączniki rozplanowane logicznie i łatwo dostępne. Jedyny minus to przy rozłożeniu bagażnika nie można zbyt daleko przesunąć fotela pasażera oraz dzielenie kanapy - węższa część jest po stronie pasażera
Ford Mondeo III Kombi