Lista ocen Ford Mondeo III Kombi (225) - Ergonomia

Na liście zabraknie 270 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr G. Sader
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Rozmieszczenie przycisków i przełączników na desce rozdzielczej uważam za dobrze przemyślane,a wyjątkowo ciekawa jest opcja deski rozdzielczej z nawigacją GPS, której stylistyka przypomina mi kokpity modeli klasy wyższej.
~Sławek
Kombi 1.8 16V 125KM 92kW
wygodnie ukształtowane przełączniki i dźwignie, sporo schowków, podświetlenie dla kierowcy, pasażera i światełko w schowku, w bagażniku, dwa gniazda zapalniczki działające przy wyłączonym silniku, dla mnie wszystko idealnie
~Binio biniob@hotmail.com
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Wszystko pod reką tylko trzeba uważać na wysuwany uchwyt na kubek, pasażer z długimi nogami może go zawadzić i złamać. Bardzo praktyczny klimatyzowany schowek choć nie za duży, przydatny schowek u góry na okulary.
~basteck
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Wpisuję dobrze ponieważ wszystko jest przyzwoicie wykonane i współgra z sobą należycie, jednakże brakuje mi tu odrobiny lepszej jakości wykończenia wnętrza i to w każdej wersji wyposażenia ale to tylko moja sugestia
~Grześ
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
W środku wszystko na swoim miejscu, jedynie słabo widać diode włączenia klimatyzacji, tak, że czasem trzeba się schylać, tylko jeden pojemnik na kubek, drugi zasłania uchwyt z zestawu głośnomówiącego, bardzo wygodne fotele
~MARIUGA
Kombi 1.8 16V 125KM 92kW
wszystkie wskazniki czytelne i na miejscu, choc mialem zagwozdke na poczatku, jak wlaczyc przeciwmglowe (nie jezdzilem dotad fordem). Po kilkudziesieciu kilometrach swobodnie operujesz wszystkimi przelacznikami
~Marcin
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
W zasadzie bez zastrzeżeń z wyjątkiem pomysłu na nawigację. Umiejscowienie radia z nawigacją VNR9000 na wysokości kolan to pomysł z piekła rodem. Bez zeza rozbieżnego nie ogarniesz i drogi i wyświetlacza.
~Paweł
Kombi 2.2 TDCi 155KM 114kW
Żeby butelki 1,5l nie zmieścić w schowku... nie ma miejsca na tel. komórkowy, jak na kombi (auto rodzinne) zdecydowanie za mało schowków. Subiektywnie - NIE podoba mi się, za wąski, twardy, głośny!!!
~mondek
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
wszystko na swoim miejscu, intuicyjna obsługa, fajny schowek w desce rozdzielczej po lewej stronie np na komórkę, portfel itp, popielniczka umieszczona w tunelu środkowym co jest bardzo wygodne
~szakul80@interia.pl
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Wszystko pod ręką nawet włącznik awaryjek(w starym mk2,był na kolumnie kierowniczej-porarzka). Jedyną żeczą która mi nie pasuje to podświtlenie zegarka,w nocy jest nieczytelny.
Ford Mondeo III Kombi