Lista ocen Ford S-Max I Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW 2010-2015 (7) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej B
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
no to jest katastrofa. cały komfort trafia szlag przez jakieś udziwnienia typu po wysprzęgleniu silnik jest jeszcze przez ok 1 s. na wyższych obrotach. Cięgła mają jakieś odważniki poprawiające ich pracę etc. W efekcie albo ja coś nie potrafię (ale w innych potrafiłem), albo coś jest nie tak. W efekcie zmiana biegów jest nieprecyzyjna i mam ciągle wrażenie, że coś się haczy.
~Miłośnik ESMAKSÓW
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Power Shift jest słabiutki, szarpie w korkach, brutalnie przełącza biegi przy znacznym przyśpieszaniu. Poprzednio miałem smaxa z klasycznym automatem i było znacznie lepiej. W starym automacie się nie wyminiało oleju i filtrów -tak zalecał ford a nowym to dość kosztowne
~W
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Po drugim roku auto nie chce wrzucać wstecznego, trzeba wbić jedynkę, przesprzęglić i wtedy dopiero wsteczny wskakuje. Poza tym ładnie pracuje. Fenomenalna 4ka (olbrzymi zasięg i przyśpieszenie) - najlepszy bieg w tym aucie.
~Jarek sz
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
IDEALNIE SPASOWANA Z SILNIKIEM. JEŻELI SIĘ NIE ZATRZYMUJESZ TO NA 3 BIEGU DASZ RADĘ POJEŹDZIĆ PO MIEŚCIE BEZ ZMIANY BIEGU. NA AUTOSTRADZIE NA 6 MOŻNA PRZEPROWADZIĆ WYPRZEDZANIE BEZ PROBLEMÓW
~Arain
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Pierwszy bieg to katastrofa - służy tylko do \'ruszenia\' auta - generalnie zapomnijcie o gwałtownym ruszaniu - jazda tym autem zaczyna się od 3-4 biegu wzwyż :)
~Generalnie Zasowolony
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Precyzyjnie, bez haczeń. Biegi wchodzą pewnie i przyjemnie.
~vidmar
no problem