Lista ocen Ford S-Max I Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW 2010-2015 (7) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Miłośnik ESMAKSÓW
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
w mieście i na krótkich trasach do przyjęcia ale na autostradzie tragedia ! powyżej 140 -170 łomot niesamowity. Wprawdzie mierzony decybelomierzem z komórki ale jest za głośno . Co ciekawe w okolicy 200 km/h łomot jakby mniejszy :) Jeździmy z rodziną na dugich trasach po zachodnich autostradach i naprawdę jest nieprzyjemnie.
~Jarek sz
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
NO TO Z POPRZEDNIMI OPINIAMI NIE MOGĘ SIĘ ZGODZIĆ ŻE JEST ŹLE WYCISZONE. PRZY PRĘDKOŚCI OK 200 JEST SZUM ALE BEZ PROBLEMU ROZMAWIAMY W AUCIE. DO 150 SILNIKA PRAWIE NIE SŁYCHAĆ. MOŻE KTOŚ ZAŁOŻYŁ OPONY KIEPSKIE ?
~Maciej B
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
mocne 4,5 ALE TYLKO! w przedziale do 130 km/h i obrotów 2,5 tys obrotów. potem to i szumy, i "ryk" (a raczej zawodzenie) silnika. Więc na spokojną jazdę OK. Ale jest co poprawić/
~Generalnie Zasowolony
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Mogłoby być lepiej. Duży samochód to duże pudło akustyczne - Mondeo z takim samym silnikiem jest dużo cichszy. Przy depnięciu - wyraźnie słychać silnik.
~Arain
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Auto jest ciche i komfortowe, jednocześnie na wyższych obrotach wydające miły pomruk.
~W
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Nie męczy, jazda jest przyjemna. Auto ma lekki pomruk (diesel), ale jest dobrze.
~vidmar
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
dla mnie najcichsze auto jakie miałem ( vectra, primera )
Ford S-Max I Van Facelifting