Lista ocen Honda Civic VI (700) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 757 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mariof
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
To mój "nasty" samochód, tym jeżdże od "nowości" Były kłopoty z rdzą na błotnikach, ale to problem błędu w zabezpieczeniu antykorozyjnym w czasie kilku miesięcy produkcji w 1997, poza tym perfekcyjny:). Uwaga, asuto serwisowane w ASO
~qidd
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jak na razie - samochod sprowadzony - przejechane w Polsce 17 000 km - wymiana tarcz i klockow hamulcowych, brzeczaca oslona katalizatora (wystukane wyczyszczone i juz jest cicho), no i wymiany oleju :) i usz :)
~honda the best car - fan
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
180 000, siedem lat, nigdy nie odmowiło posłuszeństwa, pali na dotyk- zima i lato, oryginalny akumulator, zapiekają sie przednie hamulce- koszt ok.20zł lub 40zł w ASO ,dmuchawa w kabinie łapie liście i "świergoli"
~Krzysztof
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
auto jest naprawde niezawodne do tej pory wymienilem tylko tuleje wachaczy (wina lezy raczej po stronie naszych drog) i przegub (guma oslaniajaca pekla i nie zauwazylem). jeszcze mine niegdy nie zawjodlo (narazie :P)
~mbinczak@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Nie mam na co narzekać, raz wymieniłam przepalony końcowy tłumik. Przy ostatnim przeglądzie serwisant był zaskoczony, że silnik bez koniecznej regulacji przejździł bezbłędnie tyl km, a poza tym podobno wygląda jak nowy!
~KarolPele
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Żarówki w kokpicie wymieniłem na paski led, w panelu ogrzewania pękł jeden plastik trzeba było skleić żeby linka ciągnęła jak trzeba. W zasadzie to nie kojarzę innych rzeczy które by mi doskwierały.
~Adas1k
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Nie było większych problemów. Tak jak tylko wspomniałem uszczelki przy drzwiach oraz wycieraczki jakoś szybko odmawiały posłuszeństwa. No i blacha już nie takiej jakości jak kiedyś. Pojawiły się ślady korozji.
~Tomek
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Przebieg 27 tys km (od 179 tys do 206 tys)- wymieniłem termostat i oryginalną 16 letnią chłodnicę (drobny wyciek, można było spokojnie jeździć kontrolując stan płynu), zapiekła się raz linka ręcznego.
~guest
Kombi 2.0 TD 105KM 77kW
Tylko materiały eksploatacyjne. Płyny, filtry, oleje Przy 210tyś km robiłem zawieszenie tzn tuleje przód i tył oraz amortyzatory tył. Troszkę kosztowało ale auto teraz prowadzi się super!
Dziennik kosztów dla Honda Civic VI
7,7
9,2
~plus-ak
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
póki co musiałem wyniemić: - usczelka szyby w drzwiach kierowcy - miska olejwa - oświetlenie środkowej konsoli - do wymiany spryskiwacz tylnej szyby - sprywskiwacze przedniej szyby