Lista ocen Honda Civic VI (700) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 757 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mzungu86@gmail.com
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Przełącznik intensywności dmuchawy nie działa w pozycji 1 i 2. pod kołem kierownicy "poci" się uszczelniacz od sprzęgła. Standardowo rdza na tylnych nadkolach, niby niewiele ale myślałem, że po zakupie długo nic nie będę musiał ingerować:/
~AAA
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Poki co zadnych usterek. Nie liczac padnietego podswietlenia zegarow (dioda do wymiany) i klimy (niedbalstwo poprzedniego wlasciciela). Rutynowa wymiana rozrzadu i oleju i nic poza tym, a ponad 15 tys km przejechane w kraju. Rok czasu i zadnej awarii!
~arek332@op.pl
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Po kupnie musiałem trochę zainwestować(poprzedni właściciel zaniedbał auto) Ale teraz jest super, żadnych stuków i zgrzytów. Jedynie denerwuję trochę od czasu do czasu lekko opadająca szyba drzwi tylnych prawych. Wymiana akumulatora dopiero po 8 latach!!
~Jarek28
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Bez usterek od początku eksploatacji (jestem pierwszym właścicielem) Po kilku usterkach padł zamontowany przez dilera alarm PRESTIGE którego BAAARDZO niepolecam. Nie wpływa to jednak na ocenę auta gdyż nie jest to wyposażenie fabryczne.
~mariuszelbro@op.pl
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Nic sie nie dzieje. Pamiętam swojego pierwszego Malucha, później Poloneza - rany! Nie było miesiąca bez wizyty u mechanika. A tu póki co ... cisza. No, ale to przecież całkiem inne czasy i całkiem inna klasa pojazdu. Z resztą co tu porównywać ...
~Andrzej Kmicic
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Blokady lusterek nie działają, elektryczne szyby działają wadliwie, podczas deszczu kapie woda po prawej stronie spod przedniej szyby, oświetlenie większości przycisków już nie działa. Podsufitka wymagała wymiany.
~Yunoki
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Z drobnych usterek: - Złamałem schowek kierowcy (nieuwaga przy wsiadaniu z otwartym schowkiem). - Wisząca podsufitka - Guzik od "ręcznego" wystaje lekko i widać sprężyny - Guma na kierownicy odkleiła się od pręta w nim
~Michał
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Przez 4 lata raz miałem niespodziankę, że auto nieodpalilo. Co się okazało, kabel masowy się poluzował. Miałem problem z fotelem pasażera. Bujał się. co się okazało wypadło kółko z prowadnicy co jest częste w tych autach.
~Rafał
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Oczywiście co kilka lat trzeba liczyć się ze zrobieniem progów i nadkoli, wydech potrafi przerdzewieć (auto jest niskie), wachacze czasami potrafią wspomnieć o sobie, trzeba zwracać na poziom oleju i stan linek hamulcowych.
Dziennik kosztów dla Honda Civic VI
7,7
9,2
~darq_
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
mało w niej elektryki ale to co elektryczne czasem się psuje, obie szyby padły, centralny w upalne dni nie zamyka wszystkich drzwi, wkurza mnie piszczenie czegoś w lewym kole (wszystko jest ok a czasem na dołkach popiskuje)