Lista ocen Honda Concerto (194)

~Laszlo - Poznań
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Bardzo dobre auto, godne polecenia dla kierowców młodych i starszych. Typowy dobrej jakości japończyk, przestronne wnętrze, dobra ergonomia, spory bagażnik. Banał, ale jeśli się o nie dba potrafi się odwzajemić. Podobno podatny na montaż instalacji. Ale nigdy nie zagazuję mojego maleństwa
~Lord Axl maniak@ hondziawy
Sedan 1.6 i 16V 112KM 82kW
dla mnie niezawodne auto! leję na maxa paliwko i walę śmiało na koniec Gujany Francuskiej!
~Janusz_SS@op.pl
Hatchback 1.6 16V 112KM 82kW
Bardzo dobre auto rodzinne o mocnym zacięciu sportowym (136KM). Drobne mankamenty nie przeszkadzają cieszyć się jazdą, a można naprawdę ostro. Chętnie reaguje na gaz, trzyma się drogi i innym szybko pokazuje tył, wygodna w środku. I najważniesze niezawodna. Gorąco polecam.
~Grzegorz
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Ocena nie może być inna (gdybym mógł, dałbym 6!). Za małe pieniądze świetny, przestronny, ekonomiczny i bardzo ładny samochodzik. Warto poszukać zadbanego i niezjeżdżonego egzemplarza (małe naprawy, zwłaszcza dobrze wykonane, nie powinny być przeszkodą!). Honda naprawdę wie, jak skonstruować porządny samochód. Szkoda, że już nie produkuje Concerto...
~LD Honda
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
Silnik pracuje bardzo dobrze, szczególnie na dużych obrotach. Przyspeszenie bardzo dobre 10,5 sekundy do setki( sam sprawdzałem). Można się ścigać na skrzyżowaniach bo rusza z miejsca jak rakieta. (Silnik)
~Użytkownik
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
Kupiłem ją w czerwcu 1994 roku, produkcja to 1993. Jestem jej pierwszym i jedynym właścicielem, no moze nie do końca bo jeździ nią też żona. Samochód spisuje sie bardzo dobrze, elastyczność silniaka i apetyt na paliwo kórego mogą pozazdrościć samochody produkowane obecnie. Przy poj. 1600 cm i mocy 119 km. zużycie poniżej 6 litrów poza miastem przy szybkości do 120 km/h mówi samo za siebie. Pozatym na 5 biegu da sie jechać nawet 3o km/h....
4,1
~Łukasz
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
Trzeba go dobrze przegazowac jak chce się porządnie przyspieszyc moment jet tak dobrany ,że albo się jezdzi szybko i dynamicznie albo wolno i oszczędnie (Silnik)
~~honda concerto 1.5 i
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
kupilem 12 latka za 4.5 tys. zl. poza drobnymi usterkami (nie dzialajacy spryskiwacz tylnej szyby, nie dzialajaca kontrolka paliwa (rezerwa!)) ogolnie wszystko ok. ale nie jest no nowe auto. czuc ze to juz staroc!
~Rook
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
Uwielbiam to auto. Niesamowita przyjemność z jazdy. Jest dość nisko podwieszone, co w naszych warunkach potrafi sprawiać problemy. Nie zamieniłbym go na żadne inne w tym przedziale cenowym, a i w trochę wyższych bark mi poważnych kandydatów.
~kefciu kefciu@o2.pl
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Samochód jes super z małymi mankamentami, lubi wchodzić na obroty a przy tym silnik się szybko nie zużywa i specjalnie dużo nie bierze oleju