Lista ocen Jeep Grand Cherokee (504)

~Artur
Terenowy 3.6 V6 286KM 210kW
Pozytywnie zaskoczony. Szukalem duzego i bezpiecznego SUVa 4x4 i znalazlem. Myslalem rowniez o BMW x5, lecz to juz oklepane auto i wiecej ich na drogach niz fiatow 126p w latach 80-90tych. Poza tym nie chcialem diesla z wiadomych powodow (problemy z turbo, filtrem cz.stalych etc). Kupilem egzemplarz z USA i jestem bardzo zadowolony, a moja zona zachwycona. Jadac GC czuje sie jakby czlowiek jechal luksusowym czolgiem- doslownie.
~mad
Terenowy 2.5 TD 115KM 85kW
jestem bardzo zadowolony i na pewno przesiade sie w terenowke tyle ze nowsza
~Eddy
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Samochód ma w sobie coś czego nie da się wyrazić chłodną oceną, to coś sprawia że chcesz do niego wsiadać i jechać. Nieważne czy to po bułki do sklepu czy w daleką trasę. Między kierowcą, a Jeepem jest jakaś więź. choć na pewno nie jest to samochód dla każdego. Ale jeśli już to pokochasz mimo swoich wad, już nigdy nie będziesz chciał innego.
~Artus
Terenowy Facelifting 6.4 V8 468KM 344kW
Auto dla konesera, sztywniejsze i bardziej sportowe zawieszenie niż w odmianie 3.0 CRD i 5.7 HEMI, za tą cenę kupowałem w Niemczech nie otrzymam auta z takim silnikiem i o takich możliwościach
~Silwanus
Jeep Grand Cherokee II
Terenowy 4.0 i 190KM 140kW
Ogólnie jestem zadowolony . Za kwotę (po wsiech w/w naprawach) 27 000 zł mam auto b. wygodne,nieźle wyposażone (skóry,pełna elektryka) i co dla mnie najważniejsze mocno uniwersalne.
2,5
~Jacek
Terenowy 5.2 i V8 4WD 220KM 162kW
samochód wygląda ładnie i to wszystko z pozytywów, no i ma fajny silnik, poza tym reszta to pomyłka, nie jest luksusowy na miejskie drogi i do terenówki też mu wiele brakuje, już go sprzedałem i chryslera na pewno nie kupię, potwierdzają się plotki że koncern chryslera robi tandetę z wielkie pieniądze np. Voyager
~margod73@wp.pl
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Auto zostało sprowadzone z USA w atrakcyjnej cenie i gdyby nie to, to z pewnością nie zdecydował bym się na niego. Niestety mój Jeep to taki alajeep, ponieważ nie ma napędu 4x4 (taka wersja z Texasu), w sumie nie przeszkadza mi to, bo w teren nie wybieram się nim, jednak obawiam się zimy. Wnętrze to totalna przeciętność, mało przestrzeni dla kierowcy. Jakość plastików również pozostawia wiele do życzenia, za to komfort jazdy jest niesamowity,...
~Dominik
Terenowy 3.6 V6 286KM 210kW
Świetne auto, super alternatywa dla europejskich SUVów. Silnik 3.6 pięknie mruczy i moim zdaniem jest naprawdę ekonomiczny. Jazda tym samochodem czy to w mieście czy w trasie to czysta przyjemność. Na autostradzie w ogóle nie czuć prędkości, 140-150km/h i płyniemy przy spalaniu 12l. Myślę, że jak będę zmieniał auto to tylko na nowszego grand Cherokee i tylko w benzynie.
3,7
~Arturo1977
Terenowy 5.7 i V8 4WD 326KM 240kW
Dosc wszechstronne auto, dobrze wyposazone, doskonaly naped, niezle sie prowadzi. Troche rozczarowuje ilosc miejsca z tylu i w bagazniku. Spalanie zdecydowanie za wysokie, lepszy bylby diesel do tego typu auta.. Kupilem go dla napedu i zdolonosci holowania przyczep (uciag do 7500 lbs), ale poza tym nie widze sensu posiadania SUVa. Dlatego raczej nie kupilbym go ponownie, lepszy bylby Subaru Outback. .
~MAciej
Terenowy 5.2 i V8 4WD 220KM 162kW
klasyczny kształt , klasyczna terenówka z USA , wersaj która mamy to ORVIS , zielona kolor , złote napisy , dwu kolorowe skóry jasna kawa z mlekiem i zieleń + drewno , jasno kawowa dywaniki itd , hemi to już inna bajk chrom skóra jasna beżowa , nikolowane felgi 18 calowe , czarny kolor + niklowane lusterka , dvd nawigacja itd , ale dziadek Orvis i tak na cos w sobie czego nie ma ten najnowszy model . Tato ma VOLVO XC 90 to fajn tam jest...
Jeep Grand Cherokee