Lista ocen Mazda CX-5 I SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW 2015-2017 (6) - Karoseria

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Benek
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Niestety cienka blacha i cienka powłoka lakierowa. Na osłodę można powiedzieć, że wszystkie nowe modele teraz tak mają. Za to zabezpieczenie antykorozyjne jest solidne - byłem u fachowca celem dodatkowego zakonserwowania jednakże odwiódł mnie od tego stwierdzając,że obecnie nie ma sensu cokolwiek tu robić gdyż pod tym katem jest znakomicie (gdyby miał najmniejsze wątpliwości to przecież nie rezygnował by z zarobku!!);
~wrosiak
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
no i tu ... troszkę ponarzekam - o ile kształt auta i kolor ( tak - czerwony ) są dla mnie śliczne - to jakość lakieru... jest miękki - wystarczy lekkie dotknięcie i są ślady - paznokciem się zrobi ślad na lakierze i to wcale nie mocno naciskając - więc zapomnijcie o myjni automatycznej - będzie WIDAĆ!! - lakier w cenniku kosztuje kupę kasy - mógłby być trwalszy
~Zibi
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Trudno cokolwiek na ten temat powiedzieć, ale przy kupnie był sprawdzany miernikiem i trochę przeraża mnie grubość lakieru - 100 do 120, a progi zaledwie 80. Niestety ekologia i oszczędności producentów, ale podobno obecnie wszystkie nowe auta tak mają.
~Łukasz
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Mówią że trzeba pilnować nadwozia i podwozia bo "ruda" lubi Mazdy ale.. Ja z reguły dbam o auto i jeszcze nic nie widać mimo 6 lat auta i stanie" pod chmurką"
~bargaw
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Brak problemów z lakierem, ładnie spasowana
~Paweł
rdzy nie widać :)