Lista ocen Mazda CX-5 I SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW 2015-2017 (14) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kamillo
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Przeglądy co 20 tyś lub co rok. Spalanie na komputerze przy jeździe mieszanej pokazuje mi 7,8 l/100km. Nie chciałem wierzyć i zalałem bak do pełna, zresetowałem licznik i obliczyłem że spala mi 8,2 l/100km - nieźle, prawda: 2,0 litra pojemności i 1500 kg z pasażerem. Ale jest to napęd 4x2, przy napędzie 4x4 może nie być tak malinowo.
~wrosiak
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
na benzynie 25 kilometrów dwa razy dziennie, z czego ok 4 km autostradą. Jazda prawie zgodnie z przepisami, ale bez brawury. Kontrolować wskaźnik zużycia i da się naprawdę bez LPG tanio jeździć autkiem. Jak ktoś nie wierzy... średnia prędkość 46 km/h - zanim skrytykujesz zobacz swoją średnią prędkość...
~ath
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
jeśli się delikatnie operuje gazem i zwraca uwagę na wskazania zmiany biegów (ale bez przesady - nie jeździć poniżej 1,5 tys. obrotów) to spalanie w mieście może zejść poniżej 8l. Nie lubi jazdy na krótkich dystansach, kiedy spalanie rośnie wyraźnie
~Łukasz
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
No co to mówić Dobre auto Dobre części Dobry serwis Chcesz drogo cieszyć się dobrym autem nie idziesz na cenę A na jakość Ale koszta mnie nie przerażają Może to też kwestia tego że na razie tylko "podstawowa obsługa serwisowa"
~nsd
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Samochód jest nowy. Czekają mnie koszty przeglądów rocznych i na pewno mnie to nie cieszy. Koszty zawsze mogłyby być niższe ;) Paliwo chyba nie będzie problemem. Przy mojej jeździe mieszczę się w 8l/100 po mieście
~wrosiak
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
na razie wydają mi się mieszczące w klasie auta - trzeba wziąć pod uwagę cenę auta i jeśli wtedy się mówi, że przegląd u konkurencji jest 120 zł tańszy... sorry - było kupić inne auto...
~Benek
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Świetnie. Jestem pod wrażeniem oszczędności w spalaniu, a i coroczne przeglądy z wymianą oleju i filtrów w ASO Mazda kieszeni nie urywają - 800zł. Tym bardziej, że prze rok czasu nic się nie zepsuło
~Mikołaj
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Pali jak 2.0 benzyna, cudów nie ma. Opony 19 '' drogie, ale widziały gały co brały. Ubezpieczenie też dość kosztowne, generalnie nie jest to auto dla " średniej krajowej".
~Zawiedziony
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Spalanie na dobrym poziomie 7,5l /100 km przy prędkości 130km/h maksymalnie auto spaliło 8,2l przy jeździe na autostradzie z prędkością 160-170 km/h
~Paweł
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
spalanie nieduże, serwisowanie coroczne w gr. rozsądku 1-2tys zł, dodatkowych wydatków z powodu usterek nie było
Mazda CX-5 I SUV Facelifting