Lista ocen Mazda CX-5 I SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW 2015-2017 (12) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kamillo
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Mam wrażenie, że się haczy ale mój teść twierdzi, że biegi wchodzą bardzo płynnie a ja nie umiem ich wrzucać. Może i tak ale wciąż mi haczy. Może ten typ tak ma ale na wszelki wypadek umówiłem się w serwisie. Jak daje wyższe obroty to haczenie ustępuje - dziwne? Jedynka i dwójka są trochę słabe ale na pozostałych biegach za******la jak trzeba.
~wrosiak
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
dobrze dobrana, daje możliwość manewru przy każdej prędkości. Elastyczny silnik i dopasowana skrzynia - wspaniałe połączenie - biegi wchodzą lekko - tu się nie ma do czego doczepić - no może dodałbym jeszcze jeden bieg :D
~Łukasz
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Na zimnym zaraz po ruszeniu haczyk między 3 a 4 biegiem Wymiana oleju sprawdzenia serwis i niezależny warsztat NOOO NIESTETY TAK MA jedna dwie zmiany kilkaset metrów i biegi wchodzą "bajka"
~Zibi
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Początkowo miałem problem we wrzuceniu 6 biegu i wstecznego (przesiadłem się z 5-biegowej Vectry). Po kilkunastu dniach jazdy już przyzwyczaiłem się do niej i jest obecnie OK.
~Mikołaj
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Fajna, krótki skok lewarka, precyzyjna. Zestopniowanie poprawne, można wrzucić I bieg przy wyhamowaniu do niewielkiej prędkości, czego praktycznie nie dało się zrobić w CRV.
~nsd
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Bez zarzutu. Biegi wchodzą gładko bez zacinania się. na 6 biegu praktycznie nie da się przyśpieszyć ale za to bardzo komfortowo i dość cicho jedzie się w dłuższej trasie.
~Kamillo
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Biegi wchodzą lekko. Długie przełożenia co dla mnie jest ok. Jak się motor kręci do wyższych obrotów to fajnie brzmi.
~wrosiak
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
dobrze dobrane przełożenia - nic dodać nic ująć - czasem może 7 biegu brakuje :P - ale daje radę
~Benek
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Krótkie zmiany biegów lewarkiem i przełożenia bardzo elastyczne;
~bargaw
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Skrzynia jest kiepska przy na prawdę szybkich zmianach biegów potrafi zazgrzytać
Mazda CX-5 I SUV Facelifting