Lista ocen Mazda CX-5 I SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW 2015-2017 (10) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Benek
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Wysoka jakość ale i wysoka cena zakupu używanego auta. Pocieszeniem jest to, że auto uchodzi za bezawaryjne i jest cenione na rynku wtórnym, dlatego możan mieć nadzieję na wysoką cenę sprzedaży;
~Zibi
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Auto drogie w zakupie (od pierwszego właściciela). Ceny aut używanych bardzo powoli schodzą i dla kupujących to zła wiadomość. Ale mam nadzieję, że w przyszłości, jako sprzedający to sobie to odbiję;
~Łukasz
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Kupiłem 4 latka po leasingu z serwisu z małym przebiegiem za "normalne" pieniądze Zabrany w podstawowym wyposażeniu Uważam że to był dobry zakup głównie pod kontem finansowym
~bargaw
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
auto troszkę siermiężne - zamiast "cup holderów" krążki z pianki jako podkładka, tylko jedno gniazdo zapalniczki w schowku, trzeszczący tunel środkowy, kiepska tapicerka siedzeń
~Mikołaj
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
za te same pieniądze Koreańczycy dają dużo więcej wyposażenia, ale mniej prestiżu i większą utratę wartości. Spory dylemat dla potencjalnych kupców.
~wrosiak
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
byłoby naprawdę idealnie - ale to wyciszenie jednak zawsze powraca na trasie - no to nie jest pierdoła i nie jestem czepliwy...
~kamillo
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Wg. mnie bardzo dobrze. Niska utrata wartości więc chyba to był dobry wybór.
~Kamillo
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Trudno w podobnych pieniądzach kupić taki samochód i taką markę pojazdu.
~wrosiak
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
drobne detale - np podłokietnik... poza tym super
~nsd
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
według mnie 1/1. To co dostajesz warte tych pieniędzy.
Mazda CX-5 I SUV Facelifting