Lista ocen Mazda CX-5 I SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW 2015-2017 (11) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wrosiak
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
auto jest duże w środku. O ile przód reaguje szybko na klimę/ogrzewanie to do tyłu ciężko się ta temperatura rozchodzi. Mam wrażenie, że słabo tam powietrze dociera. Żeby odparować tylną szybę bez podgrzewania elektrycznego - trzeba by kilkadziesiąt kilometrów przejechać. Tak samo z klimą - żeby tył schłodzić - trzeba założyć kurtki z przodu :D - oczywiście koloryzuję - ale przepust powietrza do tyłu nie powala
~Paweł
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
klima i ogrzewanie działa sprawnie. Jedyny mankament z automatycznymi wycieraczkami, że czasem na początku jazdy włączały się bez deszczu- chyba dopóki nie osuszyły się czujniki deszczu???- zawilgocenie?
~Kamillo
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Trudno mi powiedzieć na podstawie samej jazdy próbnej, ale czytałem w innych opiniach, że jest bardzo dobrze. Fotele się szybko i przyjemnie nagrzewają - to sprawdzałem.
~Zibi
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Tylko 4 gwiazdki, bo nie jeździłem jeszcze w ekstremalnie niskich czy też wysokich temperaturach. Jednakże wydaje mi sie , że powinno być co najmniej dobrze.
~bargaw
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
czasem coś zaparuje - klima wystarczająca. Brak nawiewów na tylnie siedzenia w aucie za 120000 zł pozostawiam bez komentarza.
~wrosiak
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
i tu jest nie najlepiej - ogrzewa i chłodzi się długo - sytuację w zimę ratują podgrzewane siedzenia
~kamillo
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Klima chodzi dobrze, grzeje też OK. Fotele szybko się nagrzewają ( trój stopniowa regulacja).
~Benek
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Świetnie. Grzeje i chłodzi bardzo szybko, a wentylatory chodzą cichutko;
~Mikołaj
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Klima wydajna. Nie wiem jak ogrzewanie, jeszcze zimy nie doczekałem w tym aucie.
~nsd
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Wentylacja i klima bez zarzutu. Ogrzewanie jeszcze nie przetestowałem.
Mazda CX-5 I SUV Facelifting