Lista ocen Mazda CX-5 I SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW 2015-2017 (12) - Widoczność

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wrosiak
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
siedzisz wysoko - widać dużo - słupki jakoś szczególnie nie zasłaniają - lusterka odpowiednie. Widok do tyłu... no cóż - kształt auta powoduje, że tylnia szyba jest..... malutka - a przez małą szybę mało widać. Ale jednak nie ma tragedii
~kamillo
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Na początku trochę mi przeszkadzała wielkość auta ale się przyzwyczaiłem. Mam system monitorowania tyłu pojazdu wiec cofam bez obaw. Czujniki parkowania przód i tył też więc jest ok. Wysoka pozycja za kierownicą znacznie ułatwia widoczność.
~Łukasz
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Widoczność do tyłu mogła być lepsza ale.. duża szyba czołowa duże szybko boczne duże lusterka a do tego kamera cofania.. Nie powiem nic złego
~Benek
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Bardzo dobra do przodu i na boki. Z tyłu również świetnie ale dopiero po zamontowaniu kamery cofania - wcześniej tak jak i w innych suwach było kiepsko
~nsd
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Przód i boki bez zarzutu. Tył w czasie jazdy również natomiast przy manewrowaniu tyłem bez czujników byłoby ciężko.
~Zibi
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Bardzo dobra. Wysoka pozycja i duże okna. Do tyłu trochę gorzej, ale ratują sytuacje duże lusterka;
~bargaw
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
auto jest sztywne - dzięki czemu dobrze się prowadzi w zakrętach kosztem komfortu - ogólnie jest ok
~Mikołaj
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
przez szyby OK, ale kamera cofania z żenującą rozdzielczością (albo ekran, rezultat generalnie słaby).
~Zawiedziony
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Bardzo dobra widoczność plus za informację w lusterku o martwym punkcie.
~Paweł
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
widoczność zarówno do przodu jak i do tyłu bez zarzutów
Mazda CX-5 I SUV Facelifting