Lista ocen Mercedes W124 (397) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 420 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piter
Sedan 3.0 D 113KM 83kW
Super komfort jazdy. Bardzo dobrze się jeździ po mieście mimo takich gabarytów. Renówki, passaty b5, astry,a4, fiaty to tragedia przy nim, w w124 jest nieporównywalny komfort jazdy w porównaniu z tamtymi badziewiami
~RedSoon
Sedan 2.5 D 94KM 69kW
Podoba mi się fantastyczne niezależne zawieszenie, przy dużych szybkościach i ostrych zakrętach nie polecam udawać 2FAST4YOU bo auto skłonne do pływania. Bardzo trwałe zawieszenie, warto przy zakupie skontrolować stan sworzni.
~Gustaw
Sedan 3.2 220KM 162kW
Lekkie "pływanie" przy b. dużej prędkości (powyżej 180 km/h). Po za tym komfortowo i pewnie, b. stabilnie na zakrętach. Znakomicie tłumi nierówności i dziury w drodze. Tylny napęd to dodatkowa radość z prowadzenia.
~marowerden
Sedan 3.0 TD 147KM 108kW
układ jezdny świetnie znosi nasze drogi!!!idealnie wręcz ale.....przy większych prędkościach odczuwam lekkie pływanie po drodze o równej nawierzchni (nie ma luzów zawieszenie po całkowitym przeglądzie)może ten typ tak ma????
~remik wroclaw mwolko@wp.pl
Sedan 2.5 D 94KM 69kW
komfort jazdy jak na prawie 20 latka super ,tylne zawieszenie to nivo , pewne . bezpieczne i solidne auto , przez 7 lat zawiozlo do slubu niejedna pare ;-) , parkowanie bezproblemowe bo kola staja pod katem prawie 90st.
~piozma
Sedan 2.0 118KM 87kW
Fenomenalnie , szczególnie przy dużych prędkościach doskonale trzyma się jezdni . Ponieważ mam nowe amortyzatory gazowe KYB to jest dość twardy , niemniej masa pojazdu robi swoje i na nierównościach jest komfortowo .
~Masster
Sedan 3.0 D 113KM 83kW
Zdecydowanie nastawiony na wygodne podróżowanie. Zawieszenie jest miękkie, ale bez przesady. Doskonale prowadzi się w długich łukach. Ciężki do wprowadzenia w poślizg mimo tylnego napędu. Przód wisi dosyć nisko nad ziemią.
~STRONG MAN
Sedan 2.3 132KM 97kW
POSIADAM WERSJE SPORTLINE WIEC BARDZO TWARDE ZAWIESZENIE POWODUJE CZESTA WYMIANE GUM W AMORTYZATORACH TYLNYCH ORAZ CZESTE MOCNE UDERZENIA ZAWIESZENIA DZIEKI NASZYM DZIURAWYM DROGOM. ALE NA ZAKRETACH TRZYMANIE JAK ZADNE INNE AUTO
~Robert
Sedan 2.0 118KM 87kW
dobrze się trzyma drogi, testowany na torze, lekko przód wyjeżdża, ale momentami jest nadsterowny, myślę że to kwestia odpowiedniego ciśnienia w oponach. na dziurach jest bardzo cichy oraz bardzo komfortowy.
Dziennik kosztów dla Mercedes W124
7,8
12,5
13,9
~Toofer
Kombi 2.2 150KM 110kW
Po doświadczeniach z ameliniowym zawieszeniem modelu passeratti mogę śmiało powiedzieć że tak dobrze jeździło mi się moim w201 5 lat temu... klasa sama w sobie...Układ niwo jest kosztowny w naprawie...