Lista ocen Mitsubishi Lancer IX (212) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 136 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TC
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
przy prędkościach rzędu 160 siła rzeczy słychać opór powietrza , jednak wnętrze bardzo fajnie wyciszone. Na czerwonym wile razy myślałem ze jest wyłączony bo nie słychać silnika
~Wojciech
Sportback 1.6 MIVEC 117KM 86kW
No i tutaj będę szczery, wyciszenie leży na łopatkach. Do prędkości 100km/h jest bardzo dobrze. Przy prędkościach 150-170 - tragedia. Jedyne lekarstwo to puszczenie głośniej radia :)
~Rafal wawa
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
przy większych prędkościach go słychać po za tym to typowy japoniec czyli na niskich obrotach jest cichutki a jak się go potrzyma to dopiero daje orkiestrą z wydechu :)
~Łukasz
Sedan Facelifting 1.6 MIVEC 117KM 86kW
na postoju oraz podczas spokojnej jazdy w ogóle go nie słychać, słychać szum powietrza powyżej 100 km/h, silnik powyżej 2500 obr/min, powyżej prędkości 140 km/h robi się bardzo głośno
~MarcinJ
Sedan 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Samochód jest głośny, nie tylko przy większych prędkościach. Możliwe że to kwestia kiepskich fabrycznych opon, ale obawiam się, że jednak chodzi o marne wyciszenie.
~Konrad
Sportback 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Oczywiście do ok. 4000 obr. Później, standardowo dla japońskich silników ze zmienną fazą rozrządu, włącza się odgłos zbliżony do profesjonalnej suszarki mojej żony :)
~wojo
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Tu porażka, nieprzyjemne odgłosy buczenia pochodzące prawdopodobnie z kół o ile dźwięk silnika i wydechu jest cichy i przyjemny i tyle szum z nadkoli jest fatalny.
~qqq
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Na postoju cisza jakby był wyłączony silnik. Im więcej obrotów tym głośniej ale ten rasowy ton silnika jest super. Jedynie opony fabryczne Dunlopa mogłyby mniej szumieć.
~nynoos
Sedan 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Jak napisałem wcześniej, silnik brzmi idealnie, ciepło, cicho. Auto naprawdę dobrze wyciszone, słuchanie muzyki w tym aucie przy tym wyciszeniu to czysta przyjemność.
~Robert
Sedan 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Szum wiatru nie dokucza. Za to silnik... Po 400km głowa jest dwa razy większa. Nie to że bardzo głośno, ale brzmienie silnika jak w motocyklu ścigaczu, przekłuwa mi bębenki.