Lista ocen Opel Astra G Kombi (241) - Widoczność

Na liście zabraknie 276 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~qooba
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Szerokie przednie słupki czasami przeszkadzają w ciasnych zakrętach. Mam kombi, więc z widocznością do tyłu nie jest źle - duża powierzchnia okien. Ze względu na kształt nadwozia w lusterkach trudno określić odległość podczas parkowania tyłem, ale to pewnie kwestia wprawy...
~Michał
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
Widoczność dobra/bardzo dobra - to dość subiektywne odczucie. Są tacy co im słupki przeszkadzają (fakt że potrafią zasłonić czasami widok), ale generalnie ok. Widoczność do tylu nieco ograniczona (kombi) ale dzięki czujnikom cofania jest więcej niż ok
~Piotrek_1982
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Nie narzekam. Pelnowymiarowe prawe lusterko przydaje sie bardzo. Widocznosc do tylu bardzo dobra, bezproblemowe wyczucie gabarytow auta. Jestem wysokim kierowca i czasami jedynie przeszkadza lusterko wsteczne ktory na zakrecie potrafi wejsc na linie wzroku.
~lubiący astrę II :)
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
widoczność do przodu ok, trochę ograniczają słupki przy wchodzeniu w zakręt, słaba widoczność do tyłu ( mam kombi ), rozczarowują także wycieraczki, bradzo powolne, brak stopniowania przerw, ich najszybsze obroty są dla mnie zdecydowanie za wolne :)
~Janek
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Nieco problemow z przyzwyczajeniem się do lusterek, zmieniają odległość-przy cofaniu zaskoczyła mnie bardzo bliska odległość realna odległość od przeszkód przy jak się wydawało dostatecznej odległości widocznej w lusterkach bocznych.
~Marek
Kombi 1.7 DTI 75KM 55kW
Szerokie słupki ograniczają widoczność na zakrętach. Trzeba uważać, można nie zauważyć pieszego, a nawet samochodu. Do tytułu niewiele widać, tak jak w każdym kombiaku (dla mnie bez znaczenia i tak manewruje na lusterka).
~Lasot
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
Widoczność bardzo dobra. Duże szyby i spore lusterka sprawiają, że parkowanie tym długim autem jest mega proste nawet dla niewprawnego kierowcy. Łatwiej się nim manewruje niż niejednym kompaktem.
~Cesc93
Kombi 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Widoczność z poziomu kierowcy OK, aczkolwiek zirytować potrafi belka z lewej strony, która momentami znacząco potrafi ograniczyć widoczność. Dodam też, że w samochodzie można się czuć nieco nisko.
~Marcinn
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
Widocznosc dobra, dobrze czuc wymiary samochodu mimo iz jest to kombi. Do przodu i na boki naprawde dobra widocznosc, tak samo jest do tyłu. Lusterka w miare duze z dobra widocznoscia. ocena +4
~toor
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
do przodu przeszkadza belka boczna i czasami nawet na ostrzejszym zakręcie trzeba się wychylić do przodu. do tyłu słabo bo lusterka boczne za małe, nawet po dokupieniu asferycznego i wypukłego słaba poprawa
Opel Astra G Kombi