Lista ocen Opel Astra H Kombi (166) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 141 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Damian
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Brak usterek, chyba że przypiszemy do tego rdze która pojawiła się na masce, i zaczyna wychodzić w okolicy listwy i klapy bagażnika, jednak koszt koło 250 zł, pozwoli na nie zamartwianie się tym przez długi czas.
~ag
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
padl centralny zamek w tylnych dzwiach, 150 za uzywany plus 100 wymiana, przez 30 tys km spalila sie jedna zarowka, wszystkie tarcze wymienione na brembo, oryginalne wytrzymaly 90tys km -przednie zwichrowaly sie
~sargal
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Za mały przebieg i za krótki czas mojego użytkowania żeby coś opisać. Jak do tej pory to wszystko działa bez zarzutu - jestem bardzo zadowolony, nie skrzypi nie piszczy i jest cichutko w przeciwieństwie do diesli :-)
~Paweł31
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
A to zarowka, a to wyciraczki, cos tam piszczy czasem na dziurawej drodze :). A powaznie to tak jak w kazdym uzywanym aucie. Grunt ze czesci tanie i dostepne od reki. Ogolnie to, to co wyzej pisalem - wycieraczki i zarowki.
~preux
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Nie miałem drobnych usterek kupiłem z przebiegiem 160tys. teraz 176 niecały rok auto z niemiec. Wymieniałem tyllko olej i filtry no i aku padła była od nowości - wymieniłem. Nabiłem klime i jeździ. Czytaj niżej ...
~andrzej kolejne 3 lata
Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
i tu po 3 latach 1 żarówka i niiiiiiiiiiiiic ciesze sie bo nic mi nie skrzypi ,zgrzyta,wszystko działa jak nowe,mało co sie zuzyło to też cieszy ,dbam o to auto regularnie robie to co karza ale nie w servisie.i to jest chyba klucz.
~Daniel
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Przy 270 tys Padł alternator, chłodnica była już uszkodzona przy zakupie, przy stanie licznika ok 235tys.... Prócz tego tylko płyny, filtry i klocki.. A przejechałem autem w 2 lata ok 42 tys.
~Piotr
Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Przez 2 lata i 15 tys km wymieniłem wyłącznie gumy tylnej belki, regeneracja pokrywy zaworów (falowanie obrotów) i naprawa stacyjki, ponieważ klucz trudno było przekrecic podczas odpalania.
~Kamil.wo2
Kombi 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 66kW
Jak na tak młode auto nie jest zle(2008) wiadomo za to nie toyota ale jaki nie zaniedbujesz serwisu to tankujesz i jeździsz. Czasem coś nazwali ale tak już robią te samochody.(serwis musi zarabiać)
~Adrian
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Mimo sporego przebiegu i 11 lat auto nigdy nie zawiodło. Żadnych drobnych, ani poważnych usterek. Wszystko świetnie działa i jestem pewien, że samochód przejdzie jeszcze wiele kilometrów.
Opel Astra H Kombi