Lista ocen Opel Astra H Kombi (166) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 141 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sebastian
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Uszkodzony zamek schowka pasażera. Wymienione siłowniki tylnej klapy. Czasami przestaje działać elektryka tylnej lewej szyby.
~Michal
Kombi 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 66kW
Drobiazgi w tym autku się nie psują. Nie było ani razu problemu z pierdółkami, a autko ma ich sporo z racji bogatego wyposażenia.
~tedi222
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
pompka od spryskiwaczy i przepalony regler ( ale to mogla byc moja wina :-) ), linka hamulca recznego czasem sie zablokuje
~terybarcin
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Auto ma przejechane 80 tys, z czego 50 tys zrobilem sam. Regularnie serwisowany. Poki co nic sie nie dzieje. Lejesz i jezdzisz
~michas0312
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Mam auto niecale pol roku jeszce wiele nie moge powiedziec ale jak narazie bez zadnych usterek i oby tak dalej...
~little
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
nie wiem co jest bo jeszcze nie sprawdzałem ale od czasu do czasu muszę dolać płynu chłodniczego. tak poza tym to nic.
~Ghul
Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Sprzegło wymagało smarowania (skrzypiało). Do tego jakieś piski dochodzące (chyba) z kół - serwis nic nie stwierdził.
~Egon
Kombi 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Zdarzają drobne usterki, najczęściej z elektryką. Z większością można poradzić sobie samemu.
~Kris
Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Kilka razy w roku nie reaguje na ruch kluczyka w stacyjce. Trzeby go wyjąć odczekac 30-60s i jest ok.
~Michał
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Rzadko się zdarzają, tak jak wcześniej pisałem końcówka drążka do wymiany po 4 latach eksploatacji.
Opel Astra H Kombi