Lista ocen Opel Astra H Kombi (166) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 141 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fiskusmati
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Drobnych usterek póki co raczej nie ma. W nubirze było ich mnóstwo na każdym kroku. Tu jak już są naprawy to raczej na grubo.
~Marcin
Kombi 2.0 Turbo ECOTEC 170KM 125kW
Lekka korozja, zmatowiałe reflektory , parujące światła z tyłu. Problematyczna wymiana żarówek ( przez nadkole )
~paputek
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Rzadko się coś psuje, warto jednak raz na rok odwiedzić mechanika, aby zdiagnozować potencjalne możliwe usterki.
~linke20
Kombi 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Narazie wymiana termostatu 400 zł z robocizną. To na jakiś czas się psuje. Narazie 10000 km i odpukac jest ok.
~Adamus
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
przez 100tkm w Polsce wymieniane egr, tarcze hamucowe dwa razy (wykrzywiły się), raz w zawieszeniu było coś robione.
~fredzio
Kombi 1.8 ECOTEC 125KM 92kW
Ok rok jazdy i bez poważnych usterek. To naprawiałem to łączówkę kabli w drzwiach, popękały od zamykania i otwierania.
~nakkub
Kombi 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Przez 2,5 roku wymieniona była tylko pęknięta osłona od przegubu. A więc całkowity koszt napraw na 105 000km to 250zł.
~jacknn
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Mam auto dopiero 3 miesiące, ale nic jeszcze mi się nie zepsuło i nie widzę aby coś miało się zepsuć, urwać czy coś w tym stylu.
~zigi
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Trzeszące plastiki, ale do zrobienia. Gumowe uszczelki drzwi nie za bardzo trfałe, urwana śruba ze sprzęgła sprężarki klimatyzacji.
~raasko
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
130 000 km wymieniony wspornik stabilizatora. Poprzednio również jeździłem Astrą tylko 1,3CDTI i też ta sama usterka.
Opel Astra H Kombi