Lista ocen Peugeot 407 SW (123) - Całokształt

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~darciop@poczta.onet.pl
SW 1.8 16V 116KM 85kW
Generalnie auto bardzo piękne z mocno sportową linią. Natomiast jazda z tym silnikiem to tylko bardzo spokojna. Lubię auta sportowe i tylko dlatego że ma taką linię nadwozia kupiłem jako b. sportową limuzynę.
~Siema
SW 2.2 16V 163KM 120kW
Autem przejechałem 16 tys km jedyne rzeczy Za którymi będę tęsknił po tym samochodzie to elektryczne fotele z pamięcią oraz otwierana szyba bagażnika i to by było na tyle
~Przem
SW 2.0 HDi 136KM 100kW
Generalnie auto spełnia oczekiwania. Znacznie więcej zalet niż wad. Przy wszechobecnej krytyce aut na literę F trzeba przyznać, że Francuzi zrobili porządną maszynę.
~szamian
SW 2.0 16V 136KM 100kW
Auto kupiłem ponad 1,5 roku temu. Zrobiłem nim ok. 50 tys. km, z czego ok. 43 tys. po założeniu instalacji LPG Landi Renzo. Jak dotąd nie widać jakichś większych usterek.
~Ada$
SW 1.8 16V 125KM 92kW
Moja córka uwielbia szklany dach. Dla mnie samochód jak każdy inny. Gdyby te siedzenia były wygodniejsze to bym go nawet lubił. Bardziej szczegółowe uagi - patrz Ergonomia
~raffaello20
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Gdybym miał dokonać jeszcze raz wyboru, ponownie bym go kupił, bardzo wygodny samochód, na początku trzeba się przyzwyczaić do długiego przodu, którego końca nie widać :)
~Matiwol
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Auto oceniam jako bardzo dobre i godne polecenia naprawdę zbiera się z pod świateł bez problemu i można cieszyć się bardzo komfortową i cichą jazdą. Więc jak najbardziej polecam!
~Mark
SW 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
Wygodny oszczedny, rewelacyjne zawieszenie !!! super wygodne siedzenia, jezdzilem roznymi autami tej klasy, VW, AUDI, MAZDA, VECTRA, ale komfort najlepszy jest jednak w 407!!
~r_kruszewski@wp.pl
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
jestem bardzo zadowolony, a mam do czynienia na codzień z ludźmi VW i Audi, ale im mina żednie że za tą kasę to se mogą golfa 4 kupić golasa, a tu wypas i kropka.
~CzOlO
SW 1.8 16V 125KM 92kW
Mityczna chyba jest awaryjność francuzów, ewentualnie silniki benzynowe są dużo bardziej dopracowane, bo żadnych problemów nie mam. Jakość wykonania nie odbiega od konkurencji.
Peugeot 407 SW