Lista ocen Peugeot 607 2.2 HDi 133KM 98kW 2000-2010 (23) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Prezes
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Auto jest ogromne - świetne na długie trasy. Wsiadając do lexusa GS mojego brata, czy okularnika, którego miałem czuje się wręcz klaustrofobicznie. Moja niewiasta, która zawsze preferowała mniejsze auta teraz kręci nosem wsiadając do czegokolwiek innego. Szczerze mówiąć to poza starym Camry nie przypominam sobie tak dużego auta w środku. Nie tylko na długość ale i na szerokość. Naprawdę komfort z najwyższej pólki - tutaj musze także porównać...
~BARTOSZ
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Jak przystało na dużą limuzynę, miejsca wewnątrz nie brakuje. Z tyłu wyższe osoby mogą wprawdzie uderzać głową w sufit, natomiast na nogi jest ogrom przestrzeni. Na szerokość z tyłu raczej dla 2 osób i to głównie ze względu nie na szerokość auta, lecz ze względu na ukształtowanie kanapy.
~Astrall
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Ogrom miejsca. Dużo woziłem ludzi z tyłu i każdy chwalił i był zaskoczony jak bardzo można się rozłożyć na tylnej kanapie, mimo dość mocno odsuniętych foteli z przodu.
~Piotr
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
NO TU JEST WIĘCEJ MIEJSCA NIŻ POTRZEBA , ZARÓWNO Z PRZODU JAK I Z TYŁU . BAGAZNIK TO PRZEPAŚĆ ,NIE WIEM CZEMU NIEKIEDY PISZĄ ŻE 480 LITRÓW JAK JEST 600 CO NAWET GOŁYM OKIEM WIDAĆ
~gapa71
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
szczególnie programowanie pozycji dla dwóch kierowców nie trzeba się motać z przyciskami regulacji siedzenia kierowcy, tylko \"pyk\" i samo się ustawia
~Daddda
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Z tyłu jak w domu na wygodnej kanapie, z przodu jak na ulubionym fotelu, Przestrzeni od groma, a w bagażniku całą rodzinę można wozić.
~Strielok
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Jak dla mnie bez zastrzeżeń, jednak kierowcy o wzroście >190cm, mogą narzekać na mało miejsca na nogi.
~Peugeot 607 2.2
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Dosyć dużo miejsca jak na swoją klasę z tyłu troszkę więcej niż w audi A6, duże wygodne fotele przednie
~kilim
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Jest ogromny w środku, a możliwości elektrycznej regulacji siedzenia są nieprawdopodobne.
~scorpion
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Za niska linia dachu z przodu, uwaga przy wsiadaniu. Robi wrażenie ciasnego z przodu ale tak nie jest.