Renault Captur - Oceń swoje auto

silnik
lista silników Renault Captur
Mniej

Oceny Renault Captur

9% lepiej niż w segmencie Małe SUVy (4,16)

autodna

dodano 09.01.2016 przez

Auto bardzo dobre pod niemal każdym względem. Silnik TCe 90 KM w zupełności wystarcza do normalnej jazdy zarówno w ruchu miejskim jak i w trasie. Wyższe zawieszenie i dobre jego zestrojenie powodują, że i po polnych i leśnych drogach nieźle sobie radzi. Wystarczająco miejsca dla 4 osób (5 osób już się męczy). Silnik ekonomiczny (mi średnie spalanie wychodzi na poziomie 6,4 - 6,8 l) dobrze zscynchronizowane ze skrzynią biegów. System media nav spełnia swoją rolę - dobrze ściąga fale radiowe, szybko łączy się ze smartfonem, nawigacja dokładna. Wspomaganie kierownicy rewelacyjne - odczuwam, że samo dostosowuje się do warunków. Ogólnie po 2 latach użytkowania i ponad 30.000 km jestem b. zadowolony. Jednego czego mogę się czepić, to może zbyt słabo wyciszony silnik - wchodząc w wyższe obroty słychać dość głośną pracę. Poza tym auto godne uwagi - polecam.

dodano 01.09.2013 przez

Pelno fajnych gadzetow powodujacych efekt woow, ogladalem np seata i oprocz nowosci zadnych rewelacj a wCapturze karta hands free, start stop, strzalki na wyswietlaczu sugerujace zmiane biegu, tablet uwaga - nawigacja do kitu, bluetuth spoko sie laczy tel, ladny przod z ledami, alu felgi w cenie, innowacyjne schowki.

dodano 01.02.2015 przez

Wygodne, przestrzenne autko. Ma wiele ciekawych rozwiązań. Szuflada 11 l. klimatyzowana, elektryka pełna z podgrzewanymi lusterkami w standardzie. Przesuwana w całości tylna kanapa w celu powiększenia przestrzeni bagażnika.

dodano 17.01.2016 przez

Po niespełna roku użytkownaia Captura jestem bardzo zadowolony. Auto idealna na miasto ale i dobre na trasę. W teren jeszcze się nie zapędziłem więc nie mam zdania. Ogólnie samochód wart uwagi.

dodano 09.09.2013 przez

Jakością , przyjemnością z jazdy przewyższa wiele samochodów w swojej klasie a wyposażeniem samochody z "wysokiej półki". Ma praktycznie wszystko co może auto mieć - z rzeczy praktycznych.

dodano 01.01.2016 przez

Auto szalenie mnie zaskoczyło. Poza momentami zbyt głośna praca silnika auto rewelacyjne. Moje pierwsi Renault i po doświadczeniu z Capturem nie ostatnie.

dodano 08.01.2016 przez

Jako użytkownik od ponad roku polecam Captura w wersji z silnikiem TCe 90 KM. Auto komfortowe, ekonomiczne, bezpieczne i bardzo ładnie stylistycznie.

dodano 20.12.2015 przez

Auto świetne dla rodziny 2+1 do poruszania się po mieście i na krótkie wypady poza miasto. Zwinne, ekonomiczne i dopracowane funkcjonalnością.

dodano 31.10.2014 przez

Spełnia nasze oczekiwania, Piękne nadwozie, przyciąga wzrok. Wygodne, dobrze wyposażone. Kamera cofania warta wydanych pieniędzy.

dodano 05.01.2016 przez

Świetne auto. Po pierwszych 10.000 km auto nadal pozytywnie zaskakuje. Zwłaszcza spalanie jest na b. dobrym poziomie.