Renault Captur - Oceń swoje auto

silnik
lista silników Renault Captur
Mniej

Oceny Renault Captur

9% lepiej niż w segmencie Małe SUVy (4,17)

autodna

dodano 09.01.2016 przez

Auto bardzo dobre pod niemal każdym względem. Silnik TCe 90 KM w zupełności wystarcza do normalnej jazdy zarówno w ruchu miejskim jak i w trasie. Wyższe zawieszenie i dobre jego zestrojenie powodują, że i po polnych i leśnych drogach nieźle sobie radzi. Wystarczająco miejsca dla 4 osób (5 osób już się męczy). Silnik ekonomiczny (mi średnie spalanie wychodzi na poziomie 6,4 - 6,8 l) dobrze zscynchronizowane ze skrzynią biegów. System media nav spełnia swoją rolę - dobrze ściąga fale radiowe, szybko łączy się ze smartfonem, nawigacja dokładna. Wspomaganie kierownicy rewelacyjne - odczuwam, że samo dostosowuje się do warunków. Ogólnie po 2 latach użytkowania i ponad 30.000 km jestem b. zadowolony. Jednego czego mogę się czepić, to może zbyt słabo wyciszony silnik - wchodząc w wyższe obroty słychać dość głośną pracę. Poza tym auto godne uwagi - polecam.

dodano 06.04.2016 przez

Fajny prześwit , ładne kształty , tryb ECO to wielkie nieporozumienie ( na tym nie da się jechać) . Za dużo plastików :naleciałości po clio ( plastikowe błotniki, plastikowy kokpit). Obiektywnie jest ładnie ale spasowanie plastików to już inna bajka. Oceniam na chłodno , po pewnym czasie, jeżdżę vv pasat 2011r, służbowo opel 2015r. i powiem iż są pozytywy przemawiające na captura ( ładna sylwetka ) poprawna jazda. Minusem silnik 0,9- jest silnikiem za słabym na ten samochód ( przez co dużo pali) , no i te plastiki. Należałoby to wyeliminować i samochód byłby super.

dodano 15.04.2016 przez

Jak ktoś kieruje się wyglądem auta to sam jest sobie winien (to dotyczy mnie w tym przypadku). Samochód trzy dni po wyjechaniu z salonu zepsuł się (choinka na wyświetlaczy) i został scholowany do serwisu. Przy przebiegu 4 tys. km cieknie z niego jakiś olej, w związku z czym znów czeka go wizyta w salonie. Captur to piękny samochód, ale nie nadający się do jazdy z powodu zawodności. Pierwszy i ostatni raz Renault.

dodano 20.05.2016 przez

Miałem już kilka salonowych, w tym renault megane I. Jest tu duży postęp. A) zawieszenie - dużo lepsze B) Silnik turbo - daje radę - jest tu lekka t. dziura, ale potem już b.dobrze dobrze. C) Pewna niespodzianka z której jestem b. zadowolony a która wyróżnia wyraźnie ten model nawet od suzuki GV 2011' - o niej potem

dodano 01.09.2013 przez

Pelno fajnych gadzetow powodujacych efekt woow, ogladalem np seata i oprocz nowosci zadnych rewelacj a wCapturze karta hands free, start stop, strzalki na wyswietlaczu sugerujace zmiane biegu, tablet uwaga - nawigacja do kitu, bluetuth spoko sie laczy tel, ladny przod z ledami, alu felgi w cenie, innowacyjne schowki.

dodano 25.04.2016 przez

Captur jest moim drugim autem marki Renault po Clio. Po pierwszym roku użytkowania i ponad 20 tys. km mogę stwierdzić, że jest świetne. Gabarytowo jak dla mnie idealne, silnik 90KM dość ekonomiczny i jak potrzeba to dynamiczny.

dodano 01.02.2015 przez

Wygodne, przestrzenne autko. Ma wiele ciekawych rozwiązań. Szuflada 11 l. klimatyzowana, elektryka pełna z podgrzewanymi lusterkami w standardzie. Przesuwana w całości tylna kanapa w celu powiększenia przestrzeni bagażnika.

dodano 17.01.2016 przez

Po niespełna roku użytkownaia Captura jestem bardzo zadowolony. Auto idealna na miasto ale i dobre na trasę. W teren jeszcze się nie zapędziłem więc nie mam zdania. Ogólnie samochód wart uwagi.

dodano 09.09.2013 przez

Jakością , przyjemnością z jazdy przewyższa wiele samochodów w swojej klasie a wyposażeniem samochody z "wysokiej półki". Ma praktycznie wszystko co może auto mieć - z rzeczy praktycznych.

dodano 30.04.2016 przez

Świetne auto. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie jednostka benzynowa 90 KM. Auto użytkuję ponad roku i jestem bardzo zadowolony. Polecam bo warto - dla 3 osobowej rodziny idealne.